پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

مجتمع آموزشی پویا در عزم پویایی | بندیر نیوز

کد خبر: 14
تاریخ انتشار: ۲۶ ارد ۹۰ - ۱۴:۱۸

اشاره/ روز زیبای معلم را با عزم پاس مهربانی معلم در آموختن به بزم دانش نشستیم. و آنچه در این میان به زیبایی روز مقدس معلم می افزاید، تعلیم و تربیت شاگرد است. دانش آموز! حاصل کوشش معلم. فرزندی که آموزگار خویش را در آموزه های گوناگون به آزمون می خواند و این آموزگار است که به این آموزش می بالد. در استان استعداد پرور کهگیلویه و بویراحمد، دانش پژوهان از روح لطیف و قریحه سرشاری برخوردار می باشند و شاید به جرأت بتوان نوشت؛ فرزندان بویراحمدی با استعدادترین فرزندان سرزمین پارس هستند. در پایتخت طبیعت نام آموزش با نام آموزشگاه غیر دولتی پویا آنچنان عجین شده که محمد رضای نیکو سرشتم در طی مدارج علمی و مرقات ترقی این پیوند را مایه افتخار آموزگار و دانش آموز به پویایی«هنر نزد ایرانیان است و بس» می داند. همراه قلم، قدم بر آستان مکتب عشق غیر دولتی پویا می گذاریم و سراسر گوش سخنان مدیر این آموزشگاه را نیوش جان و جهان خود می نمائیم. مدیر آموزشگاه غیر دولتی پویا در آئین تجلیل از دبیران، برگزیدگان مسابقات علمی، ورزشی، فرهنگی و هنری مرحله شهرستان و ممتازین نوبت اول که در سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شده بود با تبریک هفته معلم و تسلیت ایام فاطمیه گفت: در مسابقات علمی شهرستان 15 نفر به مرحله نهایی راه یافته که 11 نفر از این نخبگان علمی مربوط به مجتمع آموزشی پویاست.

مجتمع آموزشی پویا در عزم پویایی

علیرضا الهی با اشاره به عملکرد بسیار خوب معلمان، دانش آموزان و مربیان آموزشگاه پویا افزود: یک سوم از تیزهوشان شهرستان متعلق به پویا می باشد و این در حالی است که هنوز امتحانات دوره راهنمایی برگزار نگردیده است. وی دانش پژوهان پویا را در تمامی زمینه ها ستود و خاطرنشان کرد: دانش آموزان این آموزشگاه در مسابقات قرآنی اعم از حفظ، مفاهیم و قرائت در تمامی پایه ها صاحب مرتبه و مقام می باشند. همچنین در مسابقات با موضوع احکام، نهج البلاغه، انشاء با دو موضوع نماز و قاچاق کالا حائز رتبه گردیده و علاوه بر آن در مسابقات مرآت در سطح ملی 3 نفر نیز حائز رتبه  کشوری شده اند.
الهی دانش آموختگان پویا را ورزشکاران آینده ساز خواند و اظهار داشت: در مسابقات شطرنج در سطح شهرستان به مقام نخست نائل آمده و به عنوان نماینده در سطح استان ارتقاء پیدا نمودیم و البته در آمادگی جسمانی که اساس هر ورزشی است پویا نیز حائز رتبه اول گردیده است. وی هنرآموزان پویا را در عرصه هنر بی رقیب برشمرد و اضافه نمود: در سن تئاتر حائز رتبه اول و در سرود خوانی رتبه اول و دوم را نوباوگان پویا به سرایش درآوردند. مدیر مجتمع آموزشی پویا فعالیت در بسیج دانش آموزی و کتاب خوانی را از دیگر عملکردهای این آموزشگاه دانست و ابراز داشت: نفرات برگزیده در مسابقات علمی، فرهنگی و هنری در این مکان نخبه پرور رقمی بالغ بر 179 نفر می باشد که در این آئین مورد تقدیر و سپاسگذاری قرار می گیرند. . گفتنی است در پویا 154 دانش پژوه در سطح راهنمایی با معدل بالاتر از 19 حضور دارند که این خود گویای همه ی عملکردهاست. مدیر آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد در این آئین فرهنگی به تبیین جایگاه معلم و نقش ارزنده او در عرصه های مختلف پرداخت و از مجموع فعالیت های آموزشی و تربیتی دست اندرکاران پویا تشکر نمود. عظیم صالح پور شهید مطهری را نماد شخصیت معلم خواند و از فرهنگیان خواست که همواره وی را الگوی خود در برنامه های آموزشی و تربیتی قرار دهند. در فرجام این شمل فرهنگی به رسم تجلیل و تقدیر به دانش آموزان برگزیده و ممتاز و همچنین معلمین کوشا در پایه های مختلف لوح تقدیر و هدیه اهداء گردید.

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما