پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

محکومیت جنایات آل سعود و آل خلیفه در بحرین | بندیر نیوز

کد خبر: 6
تاریخ انتشار: ۱۷ ارد ۹۰ - ۱۲:۱۸

در اردیبهشت ماه سال 1390 حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد در آئینی نمادین با حضور سبز هنرمندان استان جنایات ددمنشانه رژیم منحوس آل خلیفه و حمایت ناجوانمردانه حکومت آل سعود در کشتار بی رحمانه شیعیان مظلوم کشور مسلمان بحرین را محکوم نمودند.
قائم مقام حوزه هنری استان در ُتجمع هنرمندان با اظهار تقدیر از حضور پیشکسوتان فرهنگی و هنرمندان گفت: ما به عنوان شیعه هر قدم، هنر و هر کاری که انجام می دهیم به نیت کمک به انسانهای مظلوم هر گوشه دنیا که باشد، قطعا تأثیر گذار خواهد بود. محمدی با اشاره به آگاهی مردم دنیا و ظلم ستیزی مردم دنیا افزود: امروز در کشورهای اسلامی به لطف خداوند مردم آگاه شده و یک جنبش خود جوش مردمی در بسیاری از کشورهای عرب بر علیه استکبار جهانی و عمال دست نشانده اتفاق افتاده است.

 

 

وی ایران اسلامی را ام القری کشورهای اسلامی برشمرد و با تشریح وظیفه هر هنرمند در دفاع از حقوق مردم خاطرنشان کرد: هنرمندان وظیفه دارند که به هر نحوی در مقابل این ظلمها بایستند و به مظلوم یاری رسانده بطوریکه حضور هنرمندان در این تجمع تنها به خاطر دفاع و حمایت از مردم شیعه مظلوم بحرین و در جهت محکومیت جنایات ددمنشانه حاکمان دیکتاتور این کشور می باشد. قائم مقام حوزه هنری با تسلیت شهادت شاعره آزادیخواه بحرینی اظهار داشت: جنایتکاران شب پرست آل خلیفه هر تابش نوری را بر نمی تابند و آنرا با هتک حرمت خاموش نموده از جمله صدای رسای شاعره متعهد بحرینی آیات القرمزی که علیه ظلمهای آل خلیفه و آل سعود با سروقامتی خویش به افشای جنایات آنان می پرداخت در پگاه آدینه ای صدای او را خاموش نمودند. این هنرمند با دعوت از تمامی هنرمندان در دفاع از انسانیت ابراز داشت: هنرمندان بایستی ا حضور در همه صحنه ها، هنر خویش را فدای انسانیت نمایند بدین ترتیب هنرمندان حملات وحشیانه حاکمان مستبد بحرینی را درحمایت از بحرینی های بی دفاع محکوم می نماید.
در فرجام این آئین هنرورانه، هنرمندان استان که از ازل آدم تا الست انسان به پاس حرمت انسانیت همراه قلم، قدم های آنان هر صخره ای را صیقل می دهد با ابراز انزجار از حکومت آل خلیفه در حمایت از مردم مظلوم بحرین بیانیه ای را صادر نموده که در ذیل عین آن بیانیه آمده است:
بسم رب الشهداء و الصیقین
«ونرید ان نمن علی الذین استضعفو فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین»
و اراده کردیم بر کسانی که در آن سرزمین ضعیف نگه داشته شده بودند منت گذاریم، و آنها را پیشوایان خلق قرار دهیم و ایشان را وارث(ملک و جاه فرعونیان) گردانیم. سوره قصص آیه5
امروز که به کوری چشم دشمنان اسلام جنبش بیداری اسلامی در کشورهای عربی  و از جمله بحرین در اوج اقتدار و سربلندی و متکی به عقیده و رأی مردم آگاه شده ی این کشورها به روند خود ادامه می دهد دست خورشید ستیزان شب پرست از آستین آل خلیفه و آل سعود بیرون آمده و خون هزاران شیعه حقیقت جو و حقیقت خواه را به ناحق بر زمین ریخته است اما به حول و قوه خداوند و به مدد سنت های تغییر ناپذیر الهی این خیزش عظیم مردمی به حرکت خود ادامه خواهد داد و این دریای خروشان به تأسی از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران تا لحظه آخر و حصول نتیجه نهایی فروکش نخواهد کرد و خون شهدای این خیزش عظیم تا ابد جوشان خواهد بود. ما هنرمندان استان کهگیلویه و بویراحمد جنایات ددمنشانه رژیم منحوس آل خلیفه و حمایت حکومت های آل سعود در کشتار بیرحمانه و بی حد و مرز شیعیان مظلوم بحرینی را محکوم نموده و اعتقاد داریم ان شاءالله در آینده نزدیک خون این شهدان از جمله شاعره متعهد عرب آیات القرمزی طومارظلم و ستم استکبار جهانی و دست نشانده های عربشان را درهم خواهد پیچید و ان شاء الله وعده الهی بزودی زود محقق خواهد شد و صالحین برزمین حکومت خواهند کرد.

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما