۹:۵۴:۱۱ - جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تدبیر و امید، رویائی که تعبیر شد !
رابطه بازی و ضابطه گریزی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان

بندیرنیوز- زریر حجتی /

بر پایه آنچه که تا کنون رسانه های محلی افشاء کرده اند،رابطه گرایی و ضابطه گریزی در لایه هایی از مدیریت  سیاسی و اجرایی استان کهگیلویه و بویراحمد بر همه آمال و آرزو های مردم و بویژه باورمندان به شعار محوری تدبیر و امید چوب حراج زده و رویاهای خیل عظیم خانواده های چشم انتظار صداقت و راستگویی!را تعبیر کرد.

و این بار در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، زمزمه های قانون شکنی با بکار گیری آقایان و خانم ها “الف، خ ، ج،ق، م، ک” فراگیر شده است.

به گفته منابع آگاه، سمت و سوی جذب نیروها  در برخی موارد ،ابهام تشکیل حلقه خانوادگی را در کنار باند بازی بوجود آورده است.

بر خلاف قوانین ابلاغی که تشریفات خاصی را جهت جذب نیرو در دستگاههای دولتی مقرر داشته است ولی گویا افراد محق،هیچگونه  اطلاعی از چگونگی جذب افراد بکار گرفته شده اعم از رسمی یا قرار دادی یا پیمانی و شرکتی و …. ندارند
مزید بر آن ، وفق قانون، ۲۵ درصد جذب شدگان می بایست از میان جامعه ایثارگر و با رعایت قواعد خاص بنیاد شهید باشد که با فرض حاصل، متاسفانه  با عبور از قانون در هر دو مرحله موجبات وهن به مردم و نظام صورت گرفته است.

علاوه بر موارد گفته شده،اخبار واصله حکایت از آن دارد که حاکمیت نگاه سیاسی در اداره کردن این مجموعه کوچک سبب برخورد با نیرو های غیر همسو و شاغل در قالب تنزل جایگاه، تبعید و اجبار به خروج از استان به بهانه های مختلف  شده است .

آنچنان که منابع مطلع اظهار می دارند ترکیب این قبیل کارکنان مغضوب نیز بیشتر از خانواده های شهداء و جانبازان بوده است.

انتهای پیام/ح

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چندرسانه اي