۱۳:۲۴:۰۴ - شنبه ۲۷ شهر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جوان ۱۷ ساله یاسوجی در رودخانه بشار غرق شد

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یاسوج گفت: جوان ۱۷ ساله عصر روزجمعه در رودخانه بشارغرق شده است.

به گزارش بندیر نیوز، محمد رستمی اظهار داشت: وقوع این حادثه درساعت ۱۶ و ۴۵ دقیقه عصر به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شهرداری یاسوج اعلام شده که تیم غواصی برای امداد رسانی بلافاصله به محل اعزام شده است.

وی افزود: “حسین گ” جوان ۱۷ ساله‌ای که به دلیل عدم توانایی در فن شنا در رودخانه بشار حوالی “ده بر آفتاب ” غرق شده بود، توسط تیم ویژه غواصی آتش نشانی از آب بیرون کشیده و به خانواده اش تحویل داده شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یاسوج در مورد شنا در رودخانه بشار به گردشگران ،مسافران ،شهروندان و علاقمندان به طبیعت توصیه کرد در صورتیکه به فن شنا آشنایی ندارند از شنا کردن در این رودخانه امتناع کنند.

رستمی افزود: شنا در نقاط حادثه خیز، عمیق، مواج و دارای گرداب خطرناک بوده ضمن اینکه توقف طولانی در آب سرد این رودخانه موجب اسپاسم (گرفتگی عضلات ) می‌شود.

اما در حالی که مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یاسوج از اعزام تیم امدادی به ده برآفتاب شهرستان بویراحمد جهت بیرون کشیدن جنازه فرد غرق شده داده بود، به گفته شاهدان عینی عدم همکاری مسئولان ذیربط در بیرون کشیدن جسد این جوان پس از ساعت ها بلاتکلیفی، توسط نیروهای مردمی از عمق ۵ متری رودخانه بشار بیرون آورده شد که این امر موجب اعتراض شدید مردم قرار گرفته است.
تصویر زیر در فضای مجازی انتشار یافته که بیرون آوردن جسد این جوان را توسط مردم و بدون وسایل غواصی نشان می دهد. بندیر نیوز آمادگی خود را جهت انتشار پاسخ مسئولان ذیربط اعلام می دارد.

 http://bandirnews.ir/

پایان پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چندرسانه اي