۱۶:۵۶:۴۶ - سه شنبه ۲۳ شهر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسؤولیت‌پذیری شاخصه اصلی زنان گچسارانی

در نشست بانوان با شهردار دوگنبدان موضوعات مختلفی مطرح شد از جمله این که رویکرد اصلی شهرداری دوگنبدان فرهنگی بوده و مسؤولیت‌پذیری شاخصه اصلی زنان گچسارانی است.

جمعی از بانوان شاغل شهرداری دوگنبدان طی نشستی با حضور اردلان زینل‌زاده در ضمن اظهار رضایت وخوشحالی از عملکرد شهردار و از مدیریت خوب وی که شهرداری را از یک مجموعه صرفاً خدماتی به یک نهاد فرهنگی اجتماعی تبدیل شده از وی تجلیل به عمل آوردند.

بر اساس این گزارش، یکی از بانوان شاغل در شهرداری گچساران با بیان اینکه این تغییر رویکرد میسر نمی‌شد مگر به همت، تلاش و مدیریت شهردار اظهار کرد: اکنون که با درایت شما چهره شهر دگرگون شده و شهروندان افق‌های وسیع‌تری را به نظاره نشسته‌اند.

اردلان زینل‌زاده شهردار دوگنبدان نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از بانوان شاغل در مجموعه شهرداری اظهار داشت: به حق بانوان می‌توانند در اموری که نیاز به زیبایی و دقت هست کارایی بیشتری داشته باشند و در بحث فرهنگی بانوان می‌توانند کمک‌های خوبی به شهرداری و مجموعه شهری کنند.

شهردار دوگنبدان افزود: در شهری خدمت می‌کنیم که مردمی فهیم و قدرشناس و بانوانی مسؤولیت‌پذیر دارد چون الگوی این بانوان حضرت فاطمه(س) بوده، که خود نمونه‌ پاکی و صداقت است.

وی به نقش و جایگاه زنان پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و دیگر عرصه‌های انقلاب اشاره کرد و یادآور شد: با پیروزی انقلاب اسلامی زمینه حضور بانوان در عرصه‌های مختلف فراهم شد.

شهردار دوگنبدان تصریح کرد: اگر جامعه از سلامت اخلاقی برخوردار بوده، مدیون مادرانی است که فرزندانی خوب و صالح به جامعه تحویل داده‌اند.

زینل‌زاده تأکید کرد: زنان ایران اسلامی با تأسی از حضرت زهرا(س) راه خود را به سمت کمال باز یافته‌اند و ثابت کردند هرگاه مسؤولیتی به آنان واگذار شود کار را به بهترین نحو انجام می‌دهند و همواره قانون‌مداری را سرلوحه کار خود قرار داده‌اند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چندرسانه اي