۱۷:۳۵:۵۲ - دوشنبه ۱۸ مرد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستمزدم به اندازه یک‌صدم مهدی طارمی هم نیست

بهترین فوتبالیست زن ایران از دستمزدهای پایین زنان ورزشکار به خصوص در رشته فوتبال گلایه کرد و گفت: به اندازه یک صدم مهدی طارمی بهترین بازیکن آقایان هم دستمزد ندارم.

بر پایه گزارش فارس، صحبت از شبنم بهشت بازیکنی است که با همه نداری‌ها و محرومیت‌هایی که در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود داشت با عزم و اراده قوی پله‌های ترقی را پیمود و اکنون در فوتبال ایران بی‌رقیب و یکه‌تاز است.

بازیکنی که تا خانم گلی فوتبال آسیا پیش رفت و اکنون عنوان بهترین، سرعتی‌ترین و تکنیکی‌ترین فوتبالیست کشور را از آن خود کرده است.

در شب اعلام بهترین‌های فوتبال کشور کسی باور نمی‌کرد که در کنار مهدی طارمی مهاجم گریز‌پای تیم ملی و پرسپولیس؛ دختری از بازرنگ روستایی در حوالی شهر یاسوج در کنار طارمی و مکمل وی به عنوان زن سال فوتبال کشور و به عبارتی بانوی اول فوتبال ایران برگزیده شود.

شبنم بهشت در پاسخ به این سؤال که در حال حاضر نزدیک‌ترین رقیب خود به عنوان بهترین بازیکن فوتبال کشور را چه کسی می‌دانی، اظهار کرد: زهرا قنبری از تیم فوتبال شهرداری بم را رقیب خود می‌دانم.

بانوی اول فوتبال کشور در خصوص وضعیت خود در لیگ برتر فوتبال کشور گفت: امسال نیز با تیم فوتبال شهرداری سیرجان قرارداد دارم و در این تیم فصل جاری را پشت سر خواهم گذاشت.

بهشت به قهرمانی فصل گذشته تیم شهرداری سیرجان در لیگ برتر فوتبال ایران اشاره کرد و گفت: مسابقات با کیفیت خوبی برگزار می‌شود و مربیان نیز از لحاظ فنی خوب هستند.

وی در خصوص نوع ارتباطی که فدراسیون فوتبال با بازیکنان برتر فوتبال کشور دارد گفت: مسؤولان فدراسیون گاها در تمرینات تیم ملی حضور پیدا می‌کنند.

بهشت در خصوص رفع مشکلات بازیکنان از سوی فدراسیون فوتبال اظهار کرد: در این زمینه تاکنون کسی پی‌گیر مشکلات نبوده است.

وی در خصوص کمک‌های مادی که به عنوان یک ملی‌پوش فوتبال دریافت کرده، تصریح کرد: حقوق و دستمزد بازیکنان زن در مقابل بازیکنان مرد بسیار ناچیز است و به همین دلیل نمی‌توان آن را بیان کرد چرا که برخی اوقات بیان آن‌ها خجالت‌آور است.

بهشت به عنوان بهترین بازیکن زن ایران در خصوص مقایسه دستمزدش با مهدی طارمی به عنوان بهترین بازیکن مرد کشور گفت: نمی‌دانم طارمی چه میزان دستمزد دارد اما سرانگشتی می‌گویم که یک صدم طارمی هم دستمزد نمی‌گیرم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چندرسانه اي