۱۲:۵۰:۱۸ - سه شنبه ۷ ارد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اظهار نظر جدید مسئول دفتر نهاد رهبری، درباره دانشگاه یاسوج

بندیرنیوز: مسئول استانی دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه ها  ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله رجب در پاسخ به سوالی در خصوص وضعیت فرهنگی دانشگاه گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری بر ضرورت انجا فعالیت های فرهنگی در دانشگاه این دسته از فعالیت ها یکی از مهم ترین اولویت های هر دانشگاهی است.

حجت الاسلام مقدم افزود: تاکیدات مقام معظم رهبری بر انجام مستمر فعالیت های فرهنگی ریشه در نیازهای امروز جامعه و جوانان داشته ودارد و این مهم نباید از سوی مسئولین مورد غفلت قرار گیرد.

وی با بیان اینکه دشمن نیز فعالیت خود در حوزه فرهنگی و رسانه ای را هیچگاه متوقف نمی کند اظهار داشت: مسئولین دانشگاه یاسوج در سال های اخیر با درک این نکات همواره از فعالیت های فرهنگی حمایت کرده اند اما متاسفانه باید گفت مدتی است که فعالیت های فرهنگی در دانشگاه یاسوج دچار کمی ضعف شده و تا حدودی کمرنگ شده است.

این استاد دانشگاه گفت: البته نمی توان شرایط خاص اقتصادی و وضعیت بودجه ای را در این خصوص نادیده گرفت، اما با توجه به اهمیت فعالیت های فرهنگی در بستر انقلاب و دانشگاه انتظار می رود مدیریت دانشگاه با اولویت بندی مناسب تخصیص های فرهنگی را مشخص کرده و به حوزه های فرهنگی بدهند تا فعالیت های فرهنگی دوباره رونق بگیرند.

حجت الاسلام مقدم با تاکید بر اهمیت همکاری همه جانبه میان مدیریت دانشگاه، دفاتر نهاد، تشکل ها و معاونت فرهنگی اظهار داشت: کمرنگ شدن فعالیت های فرهنگی در دانشگاه یاسوج شایسته دانشگاهی که در دوره ای رتبه سوم را در حوزه فعالیت های فرهنگی کسب کرده بود نیست و این نکته باید مدنظر مسئولین باشد.

دکتر مقدم افزود: اگر میان همه بخش های فرهنگی دانشگاه همکاری وجود داشته باشد می توان بسیاری از مسائل را کنترل کرده و برنامه ریزی مناسبی در حوزه فرهنگی داشته باشیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چندرسانه اي