پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

۷۸۰۰ کهگیلویه و بویراحمدی برای حضور در مراسم اربعین حسینی ثبت نام کردند | بندیر نیوز

کد خبر: 15921
تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۹۸ - ۱۹:۱۱

مدیر حج و زیارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون ۷ هزار و ۸۰۶ نفر در این استان برای حضور در مراسم اربعین حسینی در سامانه سماح ثبت نام کرده‌اند.

۷۸۰۰ کهگیلویه و بویراحمدی برای حضور در مراسم اربعین حسینی ثبت نام کردند

به گزارش بندیرنیوز؛ حسین نیک روش اظهار داشت: ۱۸ دفتر مجاز زیارتی ثابت و موقت در استان آماده ثبت‌نام زائران اربعین بوده و تاکنون ۷ هزار و ۸۰۶ نفر  برای حضور در مراسم اربعین حسینی در سامانه سماح ثبت نام کرده‌اند که بیشترین افراد اهل دو دو شهر یاسوج و دهدشت هستند.

 

وی عنوان کرد: به منظور تسریع  و تسهیل در ثبت‌نام مرد برای حضور در اربعین حسینی تاکنون به ۱۸ دفتر زیارتی ثابت و موقت در  سطح استان مجوز داده شده و درصورت نیاز  به این تعداد اضافه می‌شود.

 

مدیر حج و زیارت کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: حذف ویزا به معنای  حذف گذرنامه نیست و تمام مشتاقان اربعین حسینی باید دارای گذرنامه باشند و اعتبار آن حداقل ۳ ماه باشد.

 

نیک روش  افزود: حین گذر از مرز نیز توجه داشته باشند که مهر ورود به کشور عراق بر گذرنامه‌شان خورده باشد، چرا که درصورت مهر نخوردن مشکلاتی برایشان پیش آمده و ممکن است تحت عنوان “ورود غیرمجاز” بازداشت شوند، از این رو حین گذر از مرز، به مهر گذرنامه “ورود به عراق” توجه داشته باشند.

 

وی با بیان اینکه ثبت نام تا ۲۵ مهر ادامه دارد، خاطرنشان کرد: ثبت نام در سامانه سماح الزامی بوده و به تمام مشتاقان اربعین پیشنهاد می‌شود در سامانه سماح ثبت نام نموده و نسبت به بیمه خود اقدام کنند.

 

انتهای پیام/ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما