پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

۳۵درصد از تعهدات اشتغال پایدار روستایی انجام شده است | بندیر نیوز

کد خبر: 6023
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۹۵ - ۱۷:۰۶

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: درشش ماه اول ۹۵بیش از ۳۵درصد از تعهدات اشتغال پایدار روستایی انجام شده است. به گزارش بندیر نیوز، پژمان نیک اقبالی در جلسه پروژه ارتقا تولید وتوسعه اشتغال پایدارروستایی افزود: ایجاد اشتغال پایدار در روستاها از جمله برنامه هاییست که درچارچوب اقتصاد مقاومتی انجام می شود. نیک اقبالی بیان […]

۳۵درصد از تعهدات اشتغال پایدار روستایی انجام شده است

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: درشش ماه اول ۹۵بیش از ۳۵درصد از تعهدات اشتغال پایدار روستایی انجام شده است.

به گزارش بندیر نیوز، پژمان نیک اقبالی در جلسه پروژه ارتقا تولید وتوسعه اشتغال پایدارروستایی افزود: ایجاد اشتغال پایدار در روستاها از جمله برنامه هاییست که درچارچوب اقتصاد مقاومتی انجام می شود.

نیک اقبالی بیان کرد: باتوجه به ظرفیت و توان دستگاه های استان، سهم برش استانی هر دستگاه در جهت ایجاد اشتغال پایدار در روستاها مشخص وروند کار با سرعت مناسبی در حال انجام است.

وی با اشاره به اهمییت گستردگی ارائه خدمات ابراز کرد: گستردگی خدمات در روستاها باعث کاهش هزینه و ارائه هرچه بهتر ومطلوب تر خدمات می شود.

معاون عمرانی استاندار گفت: لازم است ارسال گزارشات وآمارها به صورت مستمر ودقیق انجام شود تا از افت شاخص استان نسبت به کشور جلوگیری شود.

پایان پیام/ق

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما