پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

۲۶۳ میلیارد ریال کالای قاچاق در کهگیلویه و بویراحمد کشف شد | بندیر نیوز

کد خبر: 15906
تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۹۸ - ۱۲:۴۲

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ۵ ماهه اول امسال ۲۶۳ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در این استان کشف شده است.

۲۶۳ میلیارد ریال کالای قاچاق در کهگیلویه و بویراحمد کشف شد

به گزارش بندیرنیوز، حسین بهمنی در نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: نیز گفت: ارزش کالاهای کشف شده قاچاق در ۵ ماهه نخست امسال ۲۶۳ میلیارد ریال بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از ۱۰۰ درصد افزایش دارد.

 

وی با اشاره به اینکه در ۵ ماهه اول سال گذشته ارزش کالاهای قاچاق کشف شده ۱۲۴ میلیارد ریال بوده است، عنوان کرد: مبارزه با قاچاق کالا و ارز به جد جزو اولویت‌های کاری مسئولان و متولیان امر در استان است.

 

بهمنی پوشاک، لوازم یدکی خودرو، لوازم خانگی، لوازم آرایشی، پارچه، مشروبات الکلی، مواد غذایی و لوازم خانگی جزو عمده کالاهای قاچاق کشف شده عنوان کرد و افزود: در این مدت ۲۸۳ دستگاه خودرو از قاچاقچیان کالا توقیف شد در حالی این تعداد در مدت مشابه سال قبل ۳۲۵ دستگاه بوده است.

 

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: امسال یک هزار و ۷۴۱ مورد بازرسی در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سطح عرضه انجام شده که ۱۸ مورد پرونده تشکیل شده است.

سالار حسین پور با بیان اینکه در این راستا با ۹۸ تخلف با داشتن کالای قاچاق به ارزش ۶۷ میلیون ریال به طور جدی برخورد شد، خاطرنشان کرد: تاکنون یک هزار و ۸۵۶ انبار در سامانه انبار با هدف بررسی ورود و خروج کالاها ثبت شده است.

انتهای پیام/ ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما