پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

کمک یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانی مردم کهگیلویه و بویراحمد در جشن عاطفه‌ها | بندیر نیوز

کد خبر: 16045
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۹۸ - ۱۳:۱۳

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در مرحله نخست جشن عاطفه ها یک میلیارد و چهارصدمیلیون تومان کمک های مردم کهگیلویه و بویراحمد جمع آوری شد.

کمک یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانی مردم کهگیلویه و بویراحمد در جشن عاطفه‌ها

به گزارش بندیرنیوز؛ قباد مبشری اظهار داشت: در مرحله اول جشن عاطفه ها که هشتم و نهم شهریور ماه در پایگاه ها و مدارس استان برگزارشد مردم یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان کمک کردند. وی با اشاره به ایجاد پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی در مرحله دوم این طرح در هفده اداره و تعدادی از مدارس استان افزود: فردا هم زمان با سراسر کشور به صورت نمادین در یکی از مدارس استان مرحله دوم جشن عاطفه ها آغاز می شود.

مبشری با بیان اینکه ۱۵۰ هزار دانش آموز در استان در حال تحصیل هستند که میتوانند به نیازمندان کمک کنند ادامه داد: در استان ۱۲ هزار دانش آموز و دانشجو تحت پوشش کمیته امداد در حال تحصیل اند که نیازمند حمایت های مردم هستند.

 

وی افزود: کمک های دانش آموزان هر مدرسه به نیازمندان همان مدرسه اهدا می شود و درصورتی که نیازمندی در آن مدرسه نباشد طبق نظر شوراهای مدارس به نیازمندان دیگر اهدا می شود .

 

مدیرکل کمیته امداد استان بیان کرد: مردم نوع دوست هم استانی علاوه بر مراجعه به پایگاه های می توانند با شماره گیری ستاره ۸۸۷۷ ستاره یک مربع و انتخاب کد ۰۷۴ به نیازمندان استان خود کمک کنند.

 

انتهای پیام/ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما