پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

کشف ۳۲۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر در گچساران | بندیر نیوز

کد خبر: 16133
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۹۸ - ۱۹:۱۳

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون ۳۲۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر در گچساران کشف و ضبط شد.

کشف ۳۲۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر در گچساران

به گزارش بندیرنیوز، سرهنگ سید محمد موسوی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۲۷کیلوگرم انواع مواد مخدر در گچساران کشف و ضبط شده است.

وی با بیان اینکه این میزان که نسبت به مدت مشابه سال قبل۱۵درصد افزایش داشته است، گفت: امسال ۱۰ باند مواد مخدر متلاشی که نسبت به مدت مشابه سال قبل۵۰ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

فرمانده نیروی انتظامی گچساران ادامه داد: در این راستا ۱۵۰ نفر خرده فروش مواد مخدر دستگیر که نسبت به سال گذشته ۵۰ درصد افزایش داشته است.

موسوی با بیان اینکه از ابتدای سالجاری تاکنون و بیش از ۱۱ هزار و ۵۰ عدد قرص روانگردان کشف شده است، ابراز کرد: امسال ۷۳ دستگاه خودرو حمل مواد مخدر توقیف و به پارکینگ ارجاع داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران همچنین از کشف ۱۳ کیلو و ۹۷۰ گرم تریاک از یک دستگاه خودروی سمند در روزهای اخیر در این شهرستان خبر داد.

وی در تشریح این خبر ابراز کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان ضمن هماهنگی با مرجع قضائی حین پایش خودروهای عبوری محور گچساران به شیراز به یک دستگاه خودروی سواری سمند و یک دستگاه خودروی پراید مشکوک شدند و آن ها را متوقف کردند.

موسوی با اشاره به این که در بررسی مأموران مشخص شد خودروی پراید اسکورت کننده مواد مخدر است، خاطرنشان کرد: مأموران در بازرسی از خودروی سمند ۱۳ کیلو ۹۷۰ گرم تریاک کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران،خاطرنشان کرد: رانندگان دستگیر و به مرجع قضائی تحویل و خودروها نیز به پارکینگ منتقل شدند.

انتهای پیام/ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما