پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

کسب رتبه سوم ثبت اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی در تیرماه ۹۸ | بندیر نیوز

کد خبر: 15240
تاریخ انتشار: ۱۰ مرد ۹۸ - ۰۶:۵۳

اداره کل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد در تیرماه ۹۸ در بین استانهای کشور،رتبه سوم ثبت اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی را کسب کرد.

کسب رتبه سوم ثبت اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی در تیرماه ۹۸

به گزارش بندیرنیوز و به نقل از روابط عمومی امور مالیاتی ، مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد گفت که در تیر ماه سال جاری در استان کهگیلویه وبویراحمد ۲هزار و ۵۴۰فعال اقتصادی از اشخاص حقوقی اقدام به ثبت اظهارنامه مالیاتی کردند که این میزان نسبت به ۲میزان هزار و ۲۷۳مورد سال گذشته بیش از ۱۱درصد افزایش نشان می دهد.

محمدعلی غفاری با بیان اینکه مجموعه اداره کل امور مالیاتی استان در خرداد و تیر تلاش قابل تقدیری را داشتند از همکاری اصحاب رسانه، تمامی خبرگزاری ها ازجمله خبرگزاری صداوسیما، ایرنا، سایت های محلی و رسانه های مکتوب که به یاری این مجموعه شتافتند،تقدیر کرد.

وی بیان کرد که در خرداد ۹۸ نیز در کهگیلویه و بویراحمد اشخاص حقیقی افزون بر ۱۷هزار و ۳۰۰ اظهارنامه مالیاتی سال ۹۷ را ثبت کردند که این میزان با رشد ۱۰۴درصدی همراه بود.

مودیان مالیاتی که اقدام به ثبت اظهارنامه مالیاتی می کنند از معافیت های مالیاتی برخوردار می شوند و آن دسته از مودیان مالیاتی که در موقع مقرر اظهارنامه تسلیم نکنند، مشمول جریمه های سنگین خواهند شد.

در سال ۹۷ افزون برسه هزار میلیارد ریال مالیات در کهگیلویه وبویراحمد وصول شد و افزون بریک هزار میلیارد ریال از وجود مالیات برارزرش افزوده و آلایندگی به شهرداری ها و دهیاری های استان پرداخت شد که این میزان سهم باای در توسعه عمران شهری وروستایی دارد.

پرداخت مالیات یکی از ابزار عدالت اقتصادی و توسعه متوازن است.

 

انتهای پیام/ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما