پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

پخش مستقیم ویژه برنامه های اربعین از شبکه دنا | بندیر نیوز

کد خبر: 16068
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۹۸ - ۱۴:۲۱

برای نخستین بار ویژه برنامه های اربعین حسینی به همت گروه رسانه ای شبکه دنا به صورت مستقیم پخش می شود.

پخش مستقیم ویژه برنامه های اربعین از شبکه دنا

به گزارش بندیرنیوز؛ امیر رئوف مدیرکل صدا و سیمای این استان در نشست ستاد بزرگداشت اربعین حسینی با اعلام این خبر گفت: علاوه بر پوشش تلویزیونی برنامه های ویژه ی این ایام ازکربلای معلی و در مجاورت حرم سومین سپهر ولایت و سروری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) توسط برنامه سازان و گروهای خبری شبکه استانی دنا از شنبه برنامه هایی در این شبکه استانی با رویکرد تعاملی با مخاطبان از ساعت ۲۱:۱۵ تا ۲۲:۳۰دقیقه هر شب پخش می شود.

در این نشست استاندار هم با تاکید بر به کارگیری همه ی ظرفیتها برای پشتیبانی از زائران حسینی در ایام اربعین شهادت سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) خواستار تسریع در آخرین برنامه ریزهای این ستاد شد.

وی از افزایش ۱۳۸درصدی حضور مردم استان نسبت به پارسال برای حضور در مراسم اربعین حسینی(ع) به عنوان بزرگترین و معنوی ترین همایش آنرا نشانه ی عمق ارادت مردم این خطه به سرور آزادگان و سید شهیدان دانست.

مسئول ستاد باز سازی عتبات عالیات استان هم گفت: به منظور پذیرایی از زوار ۴۶ موکب استانی در استان، مزرشلمچه و عراق مستقر می شود.
نظر پور با بیان اینکه این موکب ها روزانه در ۴ نوبت کار پذیرایی از زائران را انجام می دهند افزود: کار اعزام از دوازدهم شهریور ماه آغاز می شود .
معاون عمرانی استاندار هم گفت: تمام زیرساخت های مورد نیاز در مرز شلمچه در حال تامین است.

عزیز فیلی افزود: به منظور تسهیل در امر خدمات رسانی به زائران ۱۳ کمیته تشکیل شده که برنامه های پشتیبانی از زوار را انجام خواهند داد .
کمیته ی اعزام هم از صدور حدود ۱۶ هزار و ۶۰۰فقره گذر نامه در روزهای اخیر خبر داد .

این کمیته پیش بینی کرد تا پایان مهلت ثبت نام در سامانه ی ارائه شده، ۲۵ هزار نفر از جمعیت استان برای شرکت در همایش بزرگ پخش مستقیم ویژه برنامه های اربعین از شبکه دنااربعین نام نویسی کنند.

در این نشست با اشاره به ضرورت رجوع به دفاتر زیارتی مجاز تاکید شد: از خروج کسانی که از سایر مجاری برای حضور در کشور عراق اقدام کنند جلوگیری می شود.

 


در این نشست کمیته های ۱۳ گانه برنامه های خود را برای خدمات رسانی به زائران حسینی در ایام اربعین گزارش کردند.

 

انتهای پیام/ح

 

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما