پاسخ به شایعات اخیر درباره مرگ یکی از کارکنان شرکت نفت گچساران | فریاد لر
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
پاسخ به شایعات اخیر درباره مرگ یکی از کارکنان شرکت نفت گچساران

به گزارش بندیرنیوز و به نقل از  روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران درپی اخبار منتشر شده در فضای مجازی و برخی رسانه ها نسبت به قصور در نجات همکارمان مرحوم علی گماری که دو روز پیش براثر ایست قلبی در محل کار خود در ایستگاه آتش نشانی رگ سفید جان خود را ازدست داد ، مدیرعامل ، رئیس HSE و رئیس فرودگاه نفت گچساران به این اخبار واکنش نشان دادند؛

صیدالی مدیرعامل گفت: بنده در روز حادثه در حین ماموریت اداری در تهران بودم و باید تاسف خورد به حال انتشار دهندگان این اخبار که نمک بر زخم خانواده این همکار داغدیده بودند.

وی در ادامه افزود: در بحث کار و تولید، اول ایمنی و سلامت کارکنان دوم کار و تولید برایم مهم است.

صیدالی  در واکنش به انتشار مطلبی در برخی رسانه ها مبنی براینکه که “من وام دار هیچکس نیستم”،تصریح کرد: انتشار این اخبار کذب محض است و قطعا از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهیم کرد.

 

در ادامه شهباز صفری رئیس اداره HSE شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در گفتگو با خبرنگار واحد خبر نفت گچساران با رد تمامی شایعات منتشر شده به تشریح حادثه پرداخت و گفت به نظر میرسد هدف از انتشار چنین اخباری تنها خدشه وارد کردن به نام پرافتخار نفت گچساران می

باشد.

صفری با تشریح دقیق حادثه افزود: مرحوم علی گماری سرپرست ایستگاه آتش نشانی رگ سفید در حال ماموریت در واحد دچار حمله قلبی می شود که بلافاصله توسط همکارانش در واحد به درمانگاه پزشکی که در ۵۰۰ متری محل کار مرحوم بوده است انتقال داده می شود که با وجود امکانات کافی پزشکی مورد بررسی اولیه قرار گرفته و بلافاصله با هماهنگی پزشک اورژانس شرکت نفت با مجهزترین آمبولانس جهت ادامه درمان به نزدیک ترین مرکز مجهز پزشکی در شهرستان زیدون اعزام می شود.

صفری افزود: در پی گزارش این حادثه ضمن آماده باش بیمارستان نفت گچساران، اکیپ پزشکی بوسیله هلی کوپتر جهت اعزام به شهرستان زیدون اقدام میشود که متاسفانه مرحوم در حال انتقال به بیمارستان بهبهان بعلت شدت حمله قلبی فوت می نماید.

 

درادامه رئیس فرودگاه نفت گچساران باارایه گزارشی از لحظه اطلاع تا پرواز به این شایعات پاسخ داد: محمد طاهری بابیان اینکه طبق اعلام نیاز منطقه تا هماهنگی ها لازم ، خارج کردن کردن هلی کوپتر از آشیانه و سوخت گیری و تیک اف به حد فاصل زمانی ۲۵ دقیقه اکیپ پزشکی برای نجات جان همکارمان اقدام نمود که متاسفانه مرحوم گماری براثر شدت حمله قلبی در آمبولانس علی رغم تلاش پزشکان جان خودرا ازدست داد.

محمد طاهری افزود: طبق اعلام پزشکان معالج امکان انتقال ایشان با هلی کوپتر وجو نداشت و اخبار منتشر شده در رسانه ها کذب محض است.

 

وی نسبت به شایعه عدم پر بودن منبع ذخیره سوخت هلی کوپتر اینچنین گفت: بعلت رعایت مسائل ایمنی ، امکان نگهداری هلی کوپتر با باک پر در در آشیانه میسر نمی باشد.

طاهری تصریح کرد: فرودگاه نفت گچساران هیچگونه کمبودی در سوخت هلی کوپتر ندارد و اخبار منتشر شده صحت ندارد.

 

انتهای پیام/ح

true
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد