وحدت و تعامل زمینه ساز پیشرفت دانشگاه علوم پزشکی است  | فریاد لر
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
وحدت و تعامل زمینه ساز پیشرفت دانشگاه علوم پزشکی است 

بندیرنیوز؛

کرم خوشفکر فعال رسانه ای حوزه سلامت در یادداشتی نوشت: « یزدان پناه از سرمایه های استان کهگیلویه و بویراحمد است، رسانه ها برای کمک به دانشگاه همکاری کنند.»

شخصى از ديگرى پرسيد: آقا از گرگان تا كرمان چقدر فاصله است؟ گفت: يك متر. گفت: حالا من از تو پرسيدم، تو عاقلى يا ديوانه‌اى. گفت: نه من عاقلم. گفت: گرگان مى‌دانى كجاست؟ گفت: بله گرگان را مى‌شناسم. گفت: كرمان را مى‌دانى كجاست؟ گفت: بله، تمام كرمان را هم مى‌شناسم، گفت: پس چرا مى‌گويى يك متر، بيش از هزار كيلومتر فاصله است. چطور يك متر است. گفت: برخی مردم پايبند به دين نيستند، پايبند به پول و شكم هستند، اينها را مى‌گويند گرگان، كرمان هم يك مترى زمين است كه اين مردم را چال مى‌كنند، تمام اين ميت كرم مى‌افتد، از گرگان تا كرمان يك متر است.

کشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد چند سالی بر طوفان حواشی سوار است، و این حواشی سودی که برای دانشگاه ندارد، بلکه چرخ کار و پیشرفت را از حرکت باز می دارد، لذا با تدبیر مقام عالی وزارت بهداشت و درمان و انتصاب دکتر پرویز یزدان پناه سکان مدیریت این دانشگاه به او سپرده شد که سال ها خاک دانشگاه را خورده و برای پیشرفت آبادانی آن از هیچ تلاشی در دوره های مختلف دریغ نورزیده است، کسی نیست که از تعصب یزدان پناه نسبت به دانشگاه علوم پزشکی و کارکنانش نداشته باشد و تلاش های چند ماهه او برای اینکه دانشگاه علوم پزشکی به آرامش برسد، موئد این سخن می باشد. که برای پرویز یزدان پناه، قانون و شایسته سالاری ملاک است و غیر.

*یزدان پناه در این مدت کوتاه کلنگ پروژه بیمارستان پاتاوه را بر زمین زد و از آن طرف پروژه بیمارستان چرام ۳۲ تختخوابی که به دلیل بی تدبیری معطل مانده بود، مجدداً استارت خورد. تجهیز بیمارستان شهید جلیل یاسوج به سی تی اسکن و ام آر ای، برقراری تفاهم نامه بین دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با پوآتیه فرانسه، جذب اعتبارات ملی، آغاز عملیات جاده ای اورژانس کبگیان، به نتیجه رساندن ساختمان آزمایشگاه مرکزی معاونت غذا ودارو ،ساماندهی وکمک وام قرض الحسنه به بیماران سرطانی وصعب الاج استان

بازدیدهای مستمر، نظم بخشی به کار، برخورد قانونی با موضوعات مختلف و …بخشی از عملکرد یزدان پناه در این مدت کوتاه کاری است.*

متأسفانه یا خوشبختانه به هر دلیلی مسائل ریز و درشت دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد مورد توجه جامعه و رسانه ها قرار می گیرد. اینکه چرا اینگونه است و چرا باید دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد همانند سال های گذشته بر مدار حواشی قرار بگیرد؟ سئوالاتی است که باید پاسخ آن را از کسانی خواست که می خواهند دانشگاه در حاشیه باشد! بنابر این دلسوزان جامعه و دانشگاهیان که نخبگان و به فرموده رهبر معظم انقلاب افسران و فرمانده‌هان جنگ نرم به شمار می روند، در این شرایط که دشمنان خارجی و بدخواهان به دنبال این هستند که نطام اسلامی را ناکارامد نشان دهند، لازم است که همه ماها دست به دست هم دهیم و بر اساس قانون و فرمایشات رهبر انقلاب برای اعتلای هر چه بیشتر و بهتر نام نظام اسلامی گام برداریم. و کمک کنیم که دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد هم بر روی بهداشت، درمان و سلامت مردم تمرکز کند. هر چند ما هم معتقدیم که باید تمام کارها قانونی انجام بگیرد و جلوی هر گونه کاری خدای نکرده تخلف هم گرفته شود. یزدان پناه مرد قانون و روزهای سخت است و باید به او فرصت دهیم که در آرامش و استفاده از تمام ظرفیت ها کارهایش را پیش ببرد.

رسانه های استان کهگیلویه و بویراحمد که همیشه یار و یاور مسئولان بوده اند و با نقدها و اطلاع رسانی خودشان گره های زیادی را گشوده اند، نیز این توقع می رود که تلاش نمایند دانشگاه علوم پزشکی که از حاشیه ها دور شود و بیش از گذشته کار و تلاش در دانشگاه رونق بگیرد. یقیناً یزدان پناه از سرمایه های این استان به شمار می رود و در صورت وحدت و تعامل گره های زیادی از دوش دانشگاه برداشته می شود.

دنیا پلیست بر گذر راه آخرت

اهل تمیز خانه نگیرند بر پلی

——————————————

کرم خوشفکر

فعال رسانه ای حوزه سلامت

 

 

انتهای پیام/ح

true
برچسب ها :
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد