پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

واکنش امام جمعه یاسوج به هجمه علیه آیت الله ملک حسینی | بندیر نیوز

کد خبر: 14862
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۹۸ - ۰۹:۵۳

امام جمعه یاسوج نسبت به هجمه علیه آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد واکنش نشان داد و گفت: کج خلقی نسبت به وی شایسته نیست کسانی که ناآگاهانه در این مسئله وارد شدند در نزد خدای خود توبه و استغفار کنند.

واکنش امام جمعه یاسوج به هجمه علیه آیت الله ملک حسینی

به گزارش بندیرنیوز؛ حجت الاسلام حسینی در خطبه های نماز جمعه شهر یاسوج اظهار داشت: در گوشه شاه قاسم خانواده ای به نام ملک حسینی بود که مروج دین بودند و اوج این خانواده کرامت الله ملک حسینی بود که یک کتابخانه متحرک و مورخی چیره دست و درعین حال مدرس در شیراز بود؛ این مرد بزرگ خدمات شایانی به مردم این منطقه کرد فرزندش شرف الدین ملک حسینی همان روش اجدادی خودرا انجام داد، اخیرا کج دهنی هایی در فضای مجازی صورت گرفته ما قدر انسان های خوب را نمیدانیم تا ازبین ما بروند.

وی ادامه داد: مرحوم آیت الله ملک حسینی گوهری بود که امام در نامه اش به ایشان نوشت : “سوابق علمی شما فراموش ناشدنی است”؛ کج خلقی نسبت به فرزند وی شایسته نیست کسانی که ناآگاهانه در این مسئله وارد شدند در نزد خدای خود توبه و استغفار کنند.

 

گفتنی است هم زمان با هفته بزرگداشت قوه قضائیه و تجلیل از خدمات قضات عادل ، دست نوشته ای منسوب به آیت الله ملک حسینی خطاب به رئیس مجلس با ارائه سند مربوطه توسط کاربران کانال سراسری مکتوبات که گویا زیر مجموعه رسانه مستضعفین تی وی بوده منتشر شد که موجب تحلیل و تفسیرهای مختلفی در فضای مجازی کهگیلویه و بویراحمد گردید.
در همان لحظات نخست، اصالت دستخط و انتساب آن به آیت الله ملک حسینی توسط بیت نماینده ولی فقیه تکذیب شد و علاقمندان نیز ضمن دفاع از ساحت وی و کیفیت سابقه مراجعه مردم و روند مکاتبات متعارف، دلایل و شواهد خود را بر این موضوع ارائه نمودند.

 

انتهای پیام/ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما