پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

هفت یادواره شهداء کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود | بندیر نیوز

کد خبر: 2956
تاریخ انتشار: ۳ شهر ۹۵ - ۱۱:۲۳

مسئول کمیته جمع آوری و یادواره های کنگره ملی شهدای کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا قبل از برگزاری کنگره ملی شهداء استان هفت یادواره برگزار می شود. مصطفی مهدی در چهارمین جلسه شورای سیاست گذاری کنگره ملی شهدای استان با اشاره به اینکه تا قبل از برگزاری اجلاسیه هفت یادواره سازمانها برگزار می شود، افزود: […]

هفت یادواره شهداء کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود

مسئول کمیته جمع آوری و یادواره های کنگره ملی شهدای کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا قبل از برگزاری کنگره ملی شهداء استان هفت یادواره برگزار می شود.
مصطفی مهدی در چهارمین جلسه شورای سیاست گذاری کنگره ملی شهدای استان با اشاره به اینکه تا قبل از برگزاری اجلاسیه هفت یادواره سازمانها برگزار می شود، افزود: اعم این یادواره مربوط به سازمانها و نهادهای نیروی انتظامی، جهاد کشاورزی، ارتش، راه و شهرسازی، هلال احمر، صنعت و معدن و مخابرات هستند.
وی بیان کرد: برای جمع آوری آثار شهداء استان در ادارات روسای آنها موظف به انجام این کار شدند.
مسئول کمیته جمع آوری و یادواره های  کنگره ملی شهدای کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه استان ما ۱۸۸۰ شهید تقدیم انقلاب و اسلام کرده است، خاطرنشان کرد: این شهداء در ۵۲۸ گلزار شهید شهری و روستایی دفن شده اند.
مهدی تصریح کرد: از این ۵۲۸ گلزار شهری و روستایی تاکنون ۱۴۰ مورد آن بهسازی شده است.
وی با بیان اینکه برای فاز دوم گلزار شهدای مرکز استان پنج میلیاردو ۵۰۰ میلیون تومان نیاز است، اضافه کرد: در سال جاری تنها یک میلیاردو ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار تخصیص داده شده است.

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما