پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

نقش بی بدیل رسانه ها در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمن | بندیر نیوز

کد خبر: 14082
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۹۷ - ۲۲:۰۴

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسانه های ما به ویژه صدا و سیما در زمینه خنثی سازی توطئه های دشمنان نقش بی بدیلی دارند و باید تصویر واقعی کشور که دقیقا نقطه مقابل تصویرسازی جعلی و غیرواقعی نظام سلطه است را به مردم و به خصوص جوانان کشور نشان دهند.

نقش بی بدیل رسانه ها در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمن

به گزارش بندیرنیوز؛ دومین نشست کارگروه رسانه و فضای مجازی شورای سیاست گذاری و راهبری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  با حضور مدیرکل صدا و سیمای استان و سایر اعضای این کارگروه برگزار شد.

 

به گزارش یاسوج۲۴، حجت الاسلام سید جواد خاضع، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد  گفت: دشمن جنگ پیچیده، چند لایه و تمام عیار تبلیغاتی و رسانه ای را علیه انقلاب اسلامی به راه انداخته و هدف اصلی از این جنگ، تصویرسازی غلط، منفی و نا امید کننده از اوضاع کشورمان است .

 

وی ضمن تاکید بر اینکه دو عامل به دشمن در این اغواسازی و تصویرسازی منفی کمک می کند، اظهار داشت: یکی این که بیش از ۷۰ درصد جمعیت کشور دوران سیاه خفقان قبل از انقلاب، عمق فساد رژیم پهلوی و محرومیت کشور را ندیده اند و دوم، مشکلات اقتصادی و معیشتی امروز کشور که محصول تحریم های ظالمانه استکبار و البته بی تدبیری برخی از مسئولین است.

 

خاضع با بیان اینکه دستور کار امروز دشمن ایجاد روحیه یاس، ناامیدی و بدبینی در بین جوانان کشور است، یادآور شد: این در حالی است که مشکلات معیشتی و اقتصادی در همه کشورها وجود دارد که نمونه بارز آن را در قلب اروپا و فرانسه شاهد هستیم.

 

رئیس ستاد اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان گفت: دشمن با عملیات رسانه ای در تلاش است کاستی ها، کمبودها و اشکالات را برجسته نشان دهد تا با ایجاد نارضایتی عمومی، در کشور آشوب ایجاد کند.

 

وی با اشاره به اینکه دشمن در تلاش است تا در وهله نخست حرکت شتابان کشور را متوقف کند، اضافه کرد: دشمنان سعی می کنند در صورتی که بتوانند به دست مردم کشورمان از جمهوری اسلامی ایران انتقام بگیرند.

 

خاضع پیشرفت های ایران اسلامی در بیشتر زمینه ها را افتخارآمیز و تحسین برانگیز دانست و خاطرنشان کرد: این پیشرفت ها با تکیه بر دانش بومی و در شرایط تحریم حاصل شده است.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: همه در این راستا وظیفه دارند که با لبیک به فرمان مقام معظم رهبری به میدان بیایند و برای بی اثر کردن این نقشه شوم دشمن تلاش کنند.

 

وی یادآور شد: رسانه های ما به ویژه صدا و سیما در زمینه خنثی سازی توطئه های دشمنان نقش بی بدیلی دارند و باید تصویر واقعی کشور که دقیقا نقطه مقابل تصویرسازی جعلی و غیرواقعی نظام سلطه است را به مردم و به خصوص جوانان کشور نشان دهند.

 

خاضع گفت: به حول و قوه الهی در زیر سایه ولایت، روحیه انقلابی و خودباوری که در پرتو انقلاب اسلامی در کشور جاری شد، توانستیم پیشرفت های حیرت آوری در زمینه های صنعت، پتروشیمی، آموزش عالی، پیشرفت های علمی، سلول های بنیادی، علوم هسته ای، هوا فضا، نانو، زیست فناوری، پزشکی و دارویی، بهداشت، صنایع دفاعی و نظامی، ورزش و … و آن هم در شرایط تحریم داشته باشیم.

 

رئیس ستاد اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان گفت: ضرورت ایجاب می کند این خدمات و دستاوردها را هنرمندانه برای جامعه به ویژه جوانان تبیین و تشریح کنیم تا فضای امید و نشاط در جامعه ایجاد شود.

 

وی با بیان اینکه باید با تقویت امید مردم شاهد حمایت روزافزون آنان از نظام باشیم، گفت: اگر مسئولین انقلابی تری توسط مردم در طول انقلاب اسلامی و انتخابات های متعدد انتخاب می شدند، پیشرفت های بیشتر و مشکلات بسیار کمتری داشتیم.

 

 

پایان پیام/ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما