معرفی مسببان رکود طرحهای عمرانی یاسوج به محاکم قضایی | فریاد لر
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
معرفی مسببان رکود طرحهای عمرانی یاسوج به محاکم قضایی

به گزارش بندیرنیوز، سید حسین کاظمی در نشست کارگروه مدیریت شهری کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: بخش هایی از مجتمع تجاری، اداری و خدماتی خلیج فارس میدان هفتم تیر شهر یاسوج که کنار منازل مسکونی است باید با ساخت دیوار حائل مقاوم سازی شوند.

وی افزود: هرگونه مشکلی برای مردم ایجاد یا کوچکترین خسارتی به منازل مسکونی اطراف این طرح وارد شود سرمایه گذار و مسئولان اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد باید جوابگو باشند.

مدیرکل دفتر امور شهری استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: سرمایه گذار و مسئولان اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یک ماه فرصت دارند نسبت به تعیین تکلیف این طرح شامل خاتمه پیمان یا ادامه اجرا اقدام کنند زیرا بحث مدیریت شهری و حقوق مردم مطرح است.

کاظمی عنوان کرد: پس از خاکبرداری و گودبرداری مجتمع تجاری، رفاهی تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در مرکز شهر یاسوج از سوی مؤسسه اقتصادی کوثر کشور به عنوان سرمایه گذار و مجری آن روند عملیات اجرایی این طرح راکد و متوقف شد که به هیچ وجه قابل پذیرش نیست.

وی ابراز داشت: این خاکبرداری و گودبرداری خطرهایی را برای مردم و ساختمان های مجاور از جمله فروشگاه اتکا دارد و علاوه بر آن نیز سبب بروز مشکلات ترافیکی در مرکز شهر یاسوج شده است.

مدیرکل دفتر امور شهری استانداری کهگیلویه و بویراحمد خواستار تعیین تکلیف این طرح تا یک ماه آینده شد و گفت: پس از مهلت یک ماهه برخورد قانونی خواهد شد.

کاظمی گفت: تمامی معابر عمومی محصور شده در اطراف این طرح باید هر چه زودتر باز شوند.

وی اظهار داشت: اجازه داده نمی شود که چنین طرح مهمی بیش از این معطل بماند و در صورت تعیین تکلیف نشدن تا موعد مقرر با تغییر کاربری به پارکینگ عمومی تبدیل می شود.

 

انتهای پیام/ح

true
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد