پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

معرفی مسببان رکود طرحهای عمرانی یاسوج به محاکم قضایی | بندیر نیوز

کد خبر: 14159
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۹۷ - ۰۷:۴۸

مدیرکل دفتر امور شهری استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسببان رکود ۲ طرح مهم عمرانی شهر یاسوج شامل مجتمع تجاری، اداری و خدماتی خلیج فارس میدان هفتم تیر و مجتمع تجاری، رفاهی تأمین اجتماعی در صورت تعیین تکلیف نشدن تا یک ماه آینده به محاکم قضایی استان معرفی می شوند.

معرفی مسببان رکود طرحهای عمرانی یاسوج به محاکم قضایی

به گزارش بندیرنیوز، سید حسین کاظمی در نشست کارگروه مدیریت شهری کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: بخش هایی از مجتمع تجاری، اداری و خدماتی خلیج فارس میدان هفتم تیر شهر یاسوج که کنار منازل مسکونی است باید با ساخت دیوار حائل مقاوم سازی شوند.

وی افزود: هرگونه مشکلی برای مردم ایجاد یا کوچکترین خسارتی به منازل مسکونی اطراف این طرح وارد شود سرمایه گذار و مسئولان اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد باید جوابگو باشند.

مدیرکل دفتر امور شهری استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: سرمایه گذار و مسئولان اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یک ماه فرصت دارند نسبت به تعیین تکلیف این طرح شامل خاتمه پیمان یا ادامه اجرا اقدام کنند زیرا بحث مدیریت شهری و حقوق مردم مطرح است.

کاظمی عنوان کرد: پس از خاکبرداری و گودبرداری مجتمع تجاری، رفاهی تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در مرکز شهر یاسوج از سوی مؤسسه اقتصادی کوثر کشور به عنوان سرمایه گذار و مجری آن روند عملیات اجرایی این طرح راکد و متوقف شد که به هیچ وجه قابل پذیرش نیست.

وی ابراز داشت: این خاکبرداری و گودبرداری خطرهایی را برای مردم و ساختمان های مجاور از جمله فروشگاه اتکا دارد و علاوه بر آن نیز سبب بروز مشکلات ترافیکی در مرکز شهر یاسوج شده است.

مدیرکل دفتر امور شهری استانداری کهگیلویه و بویراحمد خواستار تعیین تکلیف این طرح تا یک ماه آینده شد و گفت: پس از مهلت یک ماهه برخورد قانونی خواهد شد.

کاظمی گفت: تمامی معابر عمومی محصور شده در اطراف این طرح باید هر چه زودتر باز شوند.

وی اظهار داشت: اجازه داده نمی شود که چنین طرح مهمی بیش از این معطل بماند و در صورت تعیین تکلیف نشدن تا موعد مقرر با تغییر کاربری به پارکینگ عمومی تبدیل می شود.

 

انتهای پیام/ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما