معرفی دستگاه‌های کم‌کار اقتصاد مقاومتی کهگیلویه و بویراحمد به مقامات کشوری | فریاد لر
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
معرفی دستگاه‌های کم‌کار اقتصاد مقاومتی کهگیلویه و بویراحمد به مقامات کشوری

به گزارش بندیرنیوز؛ حسین کلانتری در نشست  کارگروه اقتصادی مقاومتی از عملکرد برخی دستگاه‌ها در اجرایی شدن پروژه‌های اقتصاد مقاومتی انتقاد کرد و گفت: برخی مدیران ما مصوبات کارگروه اقتصاد مقاومتی که به دستشان می‌رسد را در کشوی میزشان قرار می‌دهند و اگر تا ۶ ماه هم جلسه‌ای نداشته باشیم، آنها را پیگیری نمی‌کنند که این مدل مدیریتی، جهادی نیست و استان رشد و توسعه پیدا نمی‌کند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از دبیرخانه کارگروه اقتصاد مقاومتی هم انتقاد کرد و افزود: عملکرد استان در ستاد اقتصاد مقاومتی کشور با ۳۰ استان مقایسه و مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، زیبنده نیست در حوزه اقتصاد مقاومتی که مورد تاکید سران کشوری است کاری انجام ندهیم در حالی که باید تلاش کنیم تا در این زمینه اعتباری بگیریم.

وی عنوان کرد: عملکرد ضعیف برخی دستگاه‌ها مرا مجبور کرده که با مقامات کشوری این دستگاه‌ها مکاتبه کنم پاسخ‌های شما ما را قانع نکرد و امیدوارم برای مقامات کشوری پاسخ قانع کننده داشته باشید.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: رونوشت عملکرد ضعیف دستگاه‌ها در عدم اجرای مصوبات کارگروه اقتصاد مقاومتی به دکتر جهانگیری رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کشور ارسال شود.

کلانتری خاطرنشان کرد: امیدوارم آخرین موردی باشد که کوتاهی دستگاه‌ها در پروژه‌های اقتصاد مقاومتی را شاهد هستیم.

وی در پایان از عملکرد برخی دستگاه‌ها تقدیر کرد و یادآور شد: عملکرد برخی دستگاه‌ها خوب بود و امیدوارم سایر دستگاه‌ها نیز چنین عملکرد خوبی داشته باشند.

انتهای پیام/ح

true
برچسب ها :
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد