پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

معرفی دستگاههای کم کار در ساخت کارخانه بازیافت زباله یاسوج به دادگستری | بندیر نیوز

کد خبر: 15880
تاریخ انتشار: ۲۵ شهر ۹۸ - ۱۲:۲۹

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه در زمینه سلامت مردم با کسی مماشات نمی‌کنیم، گفت: دستگاه‌های کم کار در ساخت کارخانه بازیافت زباله یاسوج به دادگستری معرفی شوند.

معرفی دستگاههای کم کار در ساخت کارخانه بازیافت زباله یاسوج به دادگستری

به گزارش بندیرنیوز؛ حسن نگین تاجی به همراه شهردار یاسوج و جمعی از مسئولان از سایت بازیافت زباله دوپشته دشتروم و محل دفن زباله های یاسوج افزود: با همتی که در اینجا می بینیم کار انجام خواهد شد و بر روند اجرای کار نیز نظارت مستمر خواهیم کرد . وی با تاکید بر لزوم همکاری دستگاههای خدمات رسان با شهرداری یاسوج، اظهارکرد: برای احداث این کارخانه لازم است عزم و اراده جدی باشد و از شهرداری می خواهیم هر دستگاهی که همکاری لازم را نداشت، معرفی کند .

 

 

کارخانه بازیافت زباله یاسوج در ۶ ماه راه اندازی می شود
همچنین نستهن مقدم، شهردار یاسوج در این بازدید با ارائه گزارشی از روند ساخت کارخانه بازیافت در این محل گفت: اسفندماه سال گذشته با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور عملیات احداث کارخانه بازیافت زباله شهر یاسوج و حومه کلنگ زنی شد . وی افزود: سایت جمع آوری و دفع بهداشتی زباله شهر یاسوج در زمینی به مساحت ۲۳ هکتار است که این کارخانه در ۶ هکتار آن احداث خواهد شد .

 

مقدم بیان کرد: حوضچه های تبخیر شیرآبه های زباله نیز در طراحی این کارخانه دیده شده است .
شهردار یاسوج با تاکید بر دغدغه مندی مجموعه شهرداری و شورای دور پنجم برای ساخت این کارخانه خاطرنشان کرد: چندین مرحله آگهی فراخوان جذب سرمایه گذار در روزنامه های پرتیراژ کشور برای ساخت این کارخانه انتشار یافت که استقبالی نشد و اکنون که یک سرمایه گذار بومی ورود کرده است، نیاز به حمایت جدی تر دارد .
مقدم تصریح کرد: پس از تصویب کلیات کارخانه بر اساس توافقات صورت گرفته با سرمایه گذار، کلنگ زنی انجام شد و کار جانمایی و تسطیح زمین و فراهم کردن زیرساخت های لازم آغاز شده است .وی عنوان کرد: پس از فراهم کردن زیرساخت های لازم و تعیین جزئیات فنی در کارگروه پسماند استان، کار احداث و راه اندازی کارخانه در مدت زمان ۶ ماه انجام خواهد گرفت .
شهردار یاسوج با بیان اینکه کارخانه ای که در این محل پیش بینی شده است، با قابلیت های بالا و تجربه کارهای گذشته است، ادامه داد: ورودی روزانه ۴۰۰ تن خواهد بود که می تواند پاسخگوی نیاز شهر یاسوج و سایر مناطق استان باشد .
مقدم بیان کرد: شهرداری یاسوج همه تلاش خود را برای ساخت این کارخانه انجام خواهد داد اما انتظار ما اینست که همه فشار بر روی شهرداری نباشد و سایر دستگاهها از جمله محیط زیست، منابع طبیعی، آب و فاضلاب، شرکت گاز، شرکت توزیع نیروی برق و سایر دستگاههای عضو کارگروه پسماند نیز مساعدت و جدیت برای ساخت این کارخانه داشته باشند . وی تاکید کرد: بر اساس قولی که پیمانکار داده است در صورت فراهم شدن زیرساخت های لازم این کارخانه در مدت ۶ ماه راه اندازی می شود و به بهره برداری خواهد رسید .
شهردار یاسوج خاطرنشان کرد: به پیمانکار تاکید کرده ایم که سهمیه ویژه ای از اشتغال این کارخانه به جوانان بومی روستاهای اطراف اختصاص یابد .

 

نمونه برداری های منظم آب و فاضلاب از دوپشته صورت می گیرد

علی داوودی‌مهر، مدیرعامل آب منطقه‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این بازدید گفت: نمونه برداری های منظم آب و فاضلاب از این منطقه صورت می گیرد .وی بیان کرد: شهردار یاسوج با جدیت کار را دنبال می کند و آب منطقه ای نیز همکاری لازم را خواهد داشت .

 

لزوم همکاری سایر دستگاهها برای احداث کارخانه بازیافت
عدالت نسب، پیمانکار کارخانه بازیافت زباله یاسوج نیز در این بازدید گفت: شهرداری یاسوج برای ساخت این کارخانه سنگ تمام گذاشته است و دفتر امور شهری استانداری نیز با جدیت پیگیر مسائل است .وی افزود: در صورت فراهم شدن زیرساخت های آب و برق و گاز بر اساس وعده ای که داده ایم در مدت ۶ ماه خط تولید کارخانه را بهره برداری خواهیم کرد .

 

دستگاهها برای احداث کارخانه بازیافت همکاری کنند
سید حسین کاظمی، مدیرکل امور شهری استانداری در این بازدید گفت: پیگیری همکاری دستگاههای خدمات رسان با شهرداری یاسوج برای احداث کارخانه بازیافت هستیم. وی اقدامات شهرداری یاسوج در زمینه ساخت کارخانه بازیافت را ملطلوب ارزیابی کرد و گفت: کارخانه بازیافت زباله یک نیاز و ضروت برای مرکز استان است و با همکاری و تعامل دستگاهها می توانیم در آینده ای نزدیک شاهد بهره برداری از این کارخانه باشیم.
کاظمی همچنین با اشاره به زیرسازی مسیر سایت دفن زباله دوپشته بر آسفالت این مسیر تاکید کرد.

 

انتهای پیام/ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما