امروز

چهارشنبه, ۲۹ خرداد , ۱۳۹۸

  ساعت

۰۴:۲۳ قبل از ظهر

سایز متن   /

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: مطالبات شرکت توزیع نیروی برق استان از مشترکین انشعابات حانگی، تجاری و مسکونی 96 میلیارد تومان است.

داوود راهزادی، در خصوص مطالبات شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از مشترکین اظهار کرد: مطالبات شرکت توزیع نیروی برق استان از مشترکین انشعابات تجاری، خانگی، صنعتی و… 96 میلیارد تومان است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد خواستار پرداخت مطالبات این شرکت شد و افزود: پرداخت به موقع مطالبات این شرکت موجب ارائه خدمات بهتر و مطلوب‌تر می‌شود؛ بنابراین انتظار می‌رود مطالبات شرکت توزیع نیروی برق استان پرداخت شود.

وی در ادامه با اشاره به برنامه‌های این شرکت برای توسعه خدمات گفت: بردن خدمات به نقاط محروم و دور دست یکی از اولویت‌های شرکت توزیع نیروی برق است تا بتوانیم به محرومان و مستضعفان در این نقاط محروم خدمات ارائه کنیم که تاکنون هم اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده است.

راهزادی با اشاره به اینکه سیاست دولت توجه ویژه به مناطق محروم و دور دست برای ارائه خدمات است، افزود: 36 نیروگاه خورشیدی در آینده نزدیک به مناطق صعب‌العبور و روستائیان تعلق می‌گیرد تا روستاهای دور دست استان از نعمت برق برخوردار شوند.

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتبویردیتابویردیتا