پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

مشکلات سد راه سرمایه گذاران در کهگیلویه و بویراحمد برطرف شود | بندیر نیوز

کد خبر: 14921
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۹۸ - ۱۵:۳۰

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی برای رفع مشکلات سد راه سرمایه گذاران در بخش‌های مختلف تلاش کنند.

مشکلات سد راه سرمایه گذاران در کهگیلویه و بویراحمد برطرف شود

به گزارش بندیرنیوز، حسین کلانتری در دیدار با گروه اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: ظرفیت‌ها و قابلیت‌های این استان بسترساز ورود بخش خصوصی و صاحب سرمایه به استان است.

 

وی عنوان کرد: تمام بانک‌ها و دستگاه‌های اقتصادی باید تمام امکانات لازم را بکار گیرند و پنجره واحد فعال و تسهیل کننده را به روی سرمایه گذاران باز کنند.

 

کلانتری ابراز کرد: البته اولویت بر بخش خصوصی بومی و دلسوز استان بوده و در بخش‌های خاص از متقاضی از ظرفیت سرمایه گذار غیربومی استقبال شود.

 

 

وی با تاکید به اینکه، تیم اقتصادی در استان باید قدرت و توان بالایی در جذب سرمایه‌گذار داشته باشد، افزود: باید با عناصر سرمایه گذار و کارآفرینان با مهربانی، احترام و به گرمی برخورد شود.

 

کلانتری انسجام و هماهنگی بیشتر بانک‌ها را مهم دانست و ادامه داد: دنبال تامین بیشتر منابع بانکی، بازگشت معوقات، عدم برگشت منابع و هزینه درست اعتبارات باشید.

 

وی به موضوع جذب اسناد خزانه با تلاش و دغدغه مندی بیشتر تاکید کرد و افزود: این مسئله به استان به لحاظ مالی و اقتصادی کمک خوبی خواهد کرد و باید امسال تلاش بی وقفه در این خصوص صورت گیرد.

 

کلانتری با تاکید بر اینکه جذب اسناد خزانه اولویت ضروری در روزهای پیش رو باشد، تصریح کرد: در زمینه معوقات بانکی با فرهنگ سازی لازم و راهکاری درست و با جدیت، موضوع مورد توجه قرار گیرد.

 

انتهای پیام/ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما