پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

مسئولان پشت پرده ها را به مردم بگویند/ از مبارزه با فساد لایه‌برداری می‌کنم/مرحوم پدرم می‌گفت کم دروغ بگویید وگرنه من راست‌ها را می گویم | بندیر نیوز

کد خبر: 14888
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۹۸ - ۱۹:۴۶

نماینده ولی فقیه در استان در واکنش به انتشار یک نامه گفت: توضیح می‌دهیم که این نامه‌ها دفاع از حق بوده یا باطل، و از مبارزه با فساد لایه‌برداری می‌کنم و از پشت پرده‌های این قصه پرده‌برداری خواهم کرد.

مسئولان پشت پرده ها را به مردم بگویند/ از مبارزه با فساد لایه‌برداری می‌کنم/مرحوم پدرم می‌گفت کم دروغ بگویید وگرنه من راست‌ها را می گویم

به گزارش بندیرنیوز؛ آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در جشن دهه کرامت که در امامزاده مختار برگزار شد گفت:اخیرا نامه‌ای منتسب به اینجانب پخش شده که به حرمت این امامزاده بزرگوار از نوادگان امام سجاد(ع) و این جلسه چیزی نمی‌گویم اما در فرصت دیگری در این زمینه توضیح خواهم داد.

آیت الله ملک حسینی تصریح کرد: پرده برداری دو بخش دارد. یک چیزی که به خودم حق می دهم و بسیار اندک است و یک چیزی را از مسئولانی که مطلع هستند می خواهم و آنها را به شرفشان سوگند میدهم که برای بیدار شدن مردم و عدم تکرار شدن برخی مسائل پشت پرده ها را به مردم بگویند چرا که رسالت قانونی آنهاست.

وی افزود: توضیح می‌دهیم که این نامه‌ها دفاع از حق بوده یا باطل؛ از مبارزه با فساد لایه‌برداری می‌کنم و از پشت پرده‌های این قصه پرده‌برداری خواهم کرد.

آیت الله ملک حسینی گفت: آنچه از مسئولان اجرایی استان می‌خواهم این است که برای بیدار شدن مردم و جلوگیری از تکرار این مسائل پشت پرده‌ها را به مردم بگویند.

نماینده ولی فقیه در استان در ادامه بیان کرد: از کسانی که با نگاه اندیشمندانه به این نامه جواب دادند سپاسگزاری می‌کنم و همچنین کسانی که انتقاد منصفانه کردند را تحسین می‌کنم، کسانی که غیبت مرا کردند بخشیدم و از آن‌ها ممنونم چرا که با هر غیبتشان گناهی از گناهان من شسته شد و حسنات آنها به پرونده من اضافه شد.

آیت‌الله ملک‌حسینی ادامه داد: کسانی که توهین کردند شخصیت خود را نشان دادند، آنهایی که فحش دادند خود را در برابر آینه قرار داده بودند و آنهایی که تهمت زدند چون جامعه را نجس کردند قابل بخشش نیستند و این را برای ذخیره آخرتشان قرار دهند.

وی عنوان کرد: آنهایی که کامنت‌های توهینی گذاشتند و کامنت‌های توضیح را نگذاشتند ذخیره آخرتشان قرار دهند.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: شاهد بودم که مرحوم پدرم را هم تهدید و تطمیع می‌کردند به طوری که مرحوم پدرم می‌گفت کم دروغ بگویید وگرنه من راست‌ها و حقیقت‌ها را می‌گویم.

آیت الله ملک‌حسینی گفت: بر دست برادرم سید هبط‌الدین که در دفتر از باطل دفاع نکرد بوسه می‌زنم.

منبع: صبح زاگرس

انتهای پیام/

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما