امروز

جمعه, ۲۸ تیر , ۱۳۹۸

  ساعت

۰۱:۰۶ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش بندیرنیوز؛ آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در جشن دهه کرامت که در امامزاده مختار برگزار شد گفت:اخیرا نامه‌ای منتسب به اینجانب پخش شده که به حرمت این امامزاده بزرگوار از نوادگان امام سجاد(ع) و این جلسه چیزی نمی‌گویم اما در فرصت دیگری در این زمینه توضیح خواهم داد.

آیت الله ملک حسینی تصریح کرد: پرده برداری دو بخش دارد. یک چیزی که به خودم حق می دهم و بسیار اندک است و یک چیزی را از مسئولانی که مطلع هستند می خواهم و آنها را به شرفشان سوگند میدهم که برای بیدار شدن مردم و عدم تکرار شدن برخی مسائل پشت پرده ها را به مردم بگویند چرا که رسالت قانونی آنهاست.

وی افزود: توضیح می‌دهیم که این نامه‌ها دفاع از حق بوده یا باطل؛ از مبارزه با فساد لایه‌برداری می‌کنم و از پشت پرده‌های این قصه پرده‌برداری خواهم کرد.

آیت الله ملک حسینی گفت: آنچه از مسئولان اجرایی استان می‌خواهم این است که برای بیدار شدن مردم و جلوگیری از تکرار این مسائل پشت پرده‌ها را به مردم بگویند.

نماینده ولی فقیه در استان در ادامه بیان کرد: از کسانی که با نگاه اندیشمندانه به این نامه جواب دادند سپاسگزاری می‌کنم و همچنین کسانی که انتقاد منصفانه کردند را تحسین می‌کنم، کسانی که غیبت مرا کردند بخشیدم و از آن‌ها ممنونم چرا که با هر غیبتشان گناهی از گناهان من شسته شد و حسنات آنها به پرونده من اضافه شد.

آیت‌الله ملک‌حسینی ادامه داد: کسانی که توهین کردند شخصیت خود را نشان دادند، آنهایی که فحش دادند خود را در برابر آینه قرار داده بودند و آنهایی که تهمت زدند چون جامعه را نجس کردند قابل بخشش نیستند و این را برای ذخیره آخرتشان قرار دهند.

وی عنوان کرد: آنهایی که کامنت‌های توهینی گذاشتند و کامنت‌های توضیح را نگذاشتند ذخیره آخرتشان قرار دهند.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: شاهد بودم که مرحوم پدرم را هم تهدید و تطمیع می‌کردند به طوری که مرحوم پدرم می‌گفت کم دروغ بگویید وگرنه من راست‌ها و حقیقت‌ها را می‌گویم.

آیت الله ملک‌حسینی گفت: بر دست برادرم سید هبط‌الدین که در دفتر از باطل دفاع نکرد بوسه می‌زنم.

منبع: صبح زاگرس

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتبویردیتابویردیتا