پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

مسئولان دست از ‌باند‌بازی‌ها و سیاسی‌بازی قومی قبیله‌ای بردارند | بندیر نیوز

کد خبر: 16024
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۹۸ - ۰۹:۳۰

فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به تلاش همه جانبه دشمن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی گفت: اصلی‌ترین هدف دشمن ترویج بی‌ایمانی میان خانواده‌ها بخصوص نسل جوان است.

مسئولان دست از ‌باند‌بازی‌ها و سیاسی‌بازی قومی قبیله‌ای بردارند

به گزارش بندیرنیوز، سردار مهدی انصاری در آئینی به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور مسئولان شهرستانی، خانواده شهدا و آحاد مختلف مردم اظهار داشت: هفته دفاع مقدس برای ایران و ایرانی برگ زرین افتخار در تاریخ انقلاب اسلامی و درس عبرتی برای آمریکا است.

 

وی با اشاره به اینکه  آرامش و امنیت امروز ما نتیجه از خودگذشتگی  دلیرمردانی بوده  که در دفاع مقدس از جان و مال خود گذشتند، عنوان کرد: گرامی‌داشت سالروز آغاز جنگ از یک منظر بسیار مهم و واجب است که بتوانیم فرهنگ رشادت‌ها و از خود گذشتگی‌های مردانی که در روزهای سخت و دشوار با دستان خالی از خاک میهن اسلامی دفاع کردند به نسل جوان انتقال دهیم.

 

انصاری با اشاره به اینکه ۸ سال دفاع مقدس جاذبه‌های فراوان دارد و شعاع نفوذ اثر بخشی آن در خارج از مرزها خودنمایی می‌کند، خاطرنشان کرد: اگر امروز می‌بینیم و می شنویم که دشمن از ایران وایرانی می‌ترسد و احساس افتخار می‌کنیم که توانستیم پهپاد فوق مدرن آمریکایی ‌را منهدم کنیم و یا کشتی انگلیسی که به ظاهر قوی‌ترین نیروی دریایی را دارد متوقف کرده‌ایم را مدیون کبوتران عاشقی بوده که از خون خود گذشتند.

 

وی با بیان اینکه در سال ۵۹ که انقلاب اسلامی نوپا بود و امکانات محدودی در اختیار داشتیم دشمن درصدد نابودی درخت انقلاب بود، تصریح کرد: با وجود تمام فشارها وهزینه‌های سنگینی که از طرف دشمن به کشور ما وارد شد نه تنها نتوانست که درخت نوپای ما را بخشکاند بلکه با رشادت‌های زنان و مردان ایرانی درختی قوی و تنومند شده که ۱۰‌ها سال است ما  در زیر سایه آن زندگی می کنیم.

 

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهم ترین اهداف دشمن ترویج بی‌ایمانی در خانواده و نسل جوان به عنوان شالوده اصلی جامعه است و مسئولان به فکر باشند که چکار می‌کنند، کجا می‌روند و دست از این باند بازی‌ها، سیاسی بازی قومی قبیله‌ای بردارند و تنها در لسان نگویند که پیرو شهدا هستیم بلکه در عمل باید حرکت کنند و پاسخ گوی حق مردم باشند.

 

منبع: تسنیم

انتهای پیام/ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما