پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

مدیران کهگیلویه و بویراحمد به دنبال سهم استان از اعتبارت ملی باشند | بندیر نیوز

کد خبر: 3803
تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۹۵ - ۱۸:۴۵

رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تنها هفت هزار میلیارد تومان اعتیارات عمرانی استانی در کل کشور است، گفت: مدیران کهگیلویه و بویراحمد باید به دنبال سهم این استان از اعتبارت ملی باشند. حسن نوروزی در نشست شورای برنامه‌ریزی شهرستان بویراحمد اظهار کرد: در سال 92 سرجمع اعتبارات عمرانی […]

مدیران کهگیلویه و بویراحمد به دنبال سهم استان از اعتبارت ملی باشند

رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تنها هفت هزار میلیارد تومان اعتیارات عمرانی استانی در کل کشور است، گفت: مدیران کهگیلویه و بویراحمد باید به دنبال سهم این استان از اعتبارت ملی باشند.

حسن نوروزی در نشست شورای برنامه‌ریزی شهرستان بویراحمد اظهار کرد: در سال 92 سرجمع اعتبارات عمرانی استان کهگیلویه و بویراحمد 739 میلیارد تومان است.

وی ادامه داد: این اعتبار در سال 92 به مبلغ 352 میلیارد تومان بود که در طول سه سال رشد بسیار خوبی پیدا کرد و دو برابر شد.

رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: سرجمع در این سال‌ها بودجه 30 درصد رشد داشته است اما اعتبارات استانی ما دو برابر شده است.

نوروزی با بیان اینکه ممکن است بین آنچه مصوب شده و آنچه تخصیص یافته توازنی نباشد، خاطرنشان کرد: اما همین افزایش بودجه دستاورد بسیار بزرگی بوده است.

رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه کهگیلویه و بویراحمد تبیین کرد: در سال 95 اعتبارات عمرانی کشور 57 هزار میلیارد تومان بود که 25 هزار میلیارد تومان آن ملی، 22 میلیارد تومان ردیف متفرقه، چهار هزار میلیارد تومان ملی استانی و تنها هفت هزار میلیارد تومان آن استانی بوده است که باید مدیران تلاش کنند از مرکز اعتبارات ملی برای پروژه‌های خود در استان اخذ کنند.

وی اضافه کرد: امسال سهم کهگیلویه و بویراحمد از بسیاری ردیف‌ها در اعتبارات عمرانی افزایش یافته به طوری که از ردیف‌های متفرقه سهم ما 9 دهم درصد و در ردیف‌های ملی نیز 9 دهم درصد و از اعتبارات نفت 55 میلیارد تومان بوده است.

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما