امروز

جمعه, ۲۸ تیر , ۱۳۹۸

  ساعت

۰۱:۰۶ قبل از ظهر

سایز متن   /

نیروی انتظامی

به آگاهی می رساند نیروی انتظامی پس از اطلاع از وقوع این اقدامات در 29 اردیبهشت ماه 96 توسط مجرمان ، با حضور پررنگ نیروهای خود، کنترل منطقه را در اختیار گرفت و با دستگیری تعدادی از اراذل و اوباش و کشف انواع سلاح ، امنیت را در محل برقرار کرده و در تلاش است تا دیگر عوامل ناامنی را شناسایی و دستگیر نماید.
پس از استقرار پلیس و کنترل اوضاع در تحقیقات اولیه مشخص شد تا کنون هیچ گونه تعرض و حمله ای به منازل اهالی ، افراد و یا خودرویی،  به مراجع ذی ربط گزارش نشده چرا که در این صورت نیروی انتظامی با توجه به حساسیت های ماموریتی خود، این موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری کرده و به اطلاع افکار عمومی و به خصوص اهالی شهر مادوان می رساند.
گفتنی است ؛ بر اساس قانون ایجاد رعب و وحشت با سلاح سرد و گرم حکم محاربه را دارد که مجازات آن نیز واضح و مبرهن است چراکه امنیت و حفظ و ارتقاء آن همواره اولویت پلیس در اجرای ماموریت های محوله است.
همچنین خواست نیروی انتظامی از تمام مردم شریف استان ، این است که در مواجهه با اقدامات نا امن کننده و مجرمان، در اسرع وقت خدمتگزاران خود را در جریان قرار دهند و در مقابل احساس مسئولیت و تعلق خاطر مردم منطقه ، می تواند موجبات حفظ و ارتقاء نظم و امنیت فیزیکی ، روانی و اجتماعی در محلات را فراهم کند ، چرا که در صورت عدم مشارکت اجتماعی مردم در ایجاد و حفظ امنیت ، این امر می تواند باعث تجری مجرمان و ایجاد رعب و وحشت از سوی آنان شده تا جائیکه مردم از ترس آنها نتوانند صدای(داد) خود را به پلیس ، این حافظان نظم و امنیت نیز برسانند.
: در نتیجه از شهروندان عزیز درخواست داریم فرزندان خود را در نیروی انتظامی یاری کنند تا بر خورد قاطع و مقتدر پلیس ، بساط مجرمان برچیده شده و امنیت روز افزون بار دیگر به زندگی اجتماعی مردم منطقه بازگردد.

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتبویردیتابویردیتا