پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

مار دو متری در اتاق خواب منزلی در گچساران صید شد+عکس | بندیر نیوز

کد خبر: 1598
تاریخ انتشار: ۷ ارد ۹۵ - ۱۲:۳۶

مسئول ایستگاه شماره دو آتش نشانی شهر دوگنبدان از صید ماری به طول دو متر در اتاق خواب یک منزل مسکونی در مرکز این شهرستان خبر داد. به گزارش بندیرنیوز ،کامبیز افشین پور افزود: این مار سمی در زیر تختخواب منزلی واقع در جنب پارک دوستی صید شد. وی اظهار کرد: آتش نشانان این مار […]

مار دو متری در اتاق خواب منزلی در گچساران صید شد+عکس

مسئول ایستگاه شماره دو آتش نشانی شهر دوگنبدان از صید ماری به طول دو متر در اتاق خواب یک منزل مسکونی در مرکز این شهرستان خبر داد.

به گزارش بندیرنیوز ،کامبیز افشین پور افزود: این مار سمی در زیر تختخواب منزلی واقع در جنب پارک دوستی صید شد.

وی اظهار کرد: آتش نشانان این مار سمی و خطرناک را که موجب وحشت اهالی منزل شده بود با استفاده از تجهیزات مخصوص از درون اتاق خواب بیرون آوردند.
افشین پور ابراز کرد: امسال تاکنون10 حلقه مار در واحدهای مسکونی و صنفی دوگنبدان که موجب وحشت مردم این شهر شده بود با همکاری ماموران امدادی ایستگاه های آتش نشانی زنده گیری شد.
وی افزود: مارهای زنده گیری شده در خارج از شهر دوگنبدان رها سازی شدند.
مسئول ایستگاه شماره دو آتش نشانی شهر دوگنبدان، همچنین از افراد خواست در صورت مشاهده اینگونه جانوران خطرناک و موذی، پیش از هر اقدامی برای از بین بردن و یا گرفتار کردن آنها با سامانه 125 تماس بگیرند.
شهرگرمسیری 100 هزار نفری دوگنبدان مرکز شهرستان نفتخیز گچساران در 150 کیلومتری یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد./ایرنا

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما