امروز

جمعه, ۲۸ تیر , ۱۳۹۸

  ساعت

۰۱:۰۷ قبل از ظهر

سایز متن   /

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در صورت تأمین اعتبار فاز اول شامل دو خط از پل سوم بشار تا ابتدای فصل زمستان به بهره برداری می‌رسد.

حسن فدایی در بازدید از روند اجرایی پروژه پل سوم بشار افزود: با بهره برداری از این پل بسیاری از مشکلات ترافیکی شهر یاسوج به خصوص در ورودی شهر، کاهش می‌یابد.

وی با گلایه از کندی روند ساخت این پروژه در سال‌های گذشته اظهار کرد: عمر این پروژه به بیش از ۱۰ سال می‌رسد که متاسفانه در طول این سالیان یا برنامه ریزی صحیحی صورت نگرفته است.

فدایی عنوان کرد: مسئولان وقت به اهمیت این پروژه پی نبرده‌اند که همه این مسائل باغث شده که بهره برداری از این پل تاکنون انجام شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان گفت: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید توجه ویژه‌ای به تسریع در روند اجرایی پروژه‌ها شده است که امیدواریم همین امر باعث حل مشکلات اعتباری و نقدینگی برای تکمیل ساخت پل سوم بشار شود.

وی روند اجرایی پروژه را رضایت بخش دانست و افزود: قریب به دو ماه پیمانکار جدید انتخاب شده و در حال کار است.

فدایی بیان داشت: پروژه متناسب با برنامه زمان بندی در حال اجرای عملیات است و به زودی عملیات در دو شیفت ادامه خواهد یافت.

وی یادآور شد: تاکنون حدود چهار میلیارد تومان برای این پل هزینه شده است و برای تکمیل چهار خط این پل قریب به ۲۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

فدایی ضمن عذرخواهی از مردم بخاطر تأخیر چندساله در بهره برداری از این پروژه، گفت: خواهشمندیم مالکان محترم زمین اطراف پل همکاری لازم را برای رفع معارض انجام دهند و امیدواریم با بهبود شرایط اقتصادی دولت شاهد بهره برداری کامل این پروژه در آینده نزدیک باشیم.

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتبویردیتابویردیتا