پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

ضرورت یک‌طرفه کردن خیابان منتهی به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج | بندیر نیوز

کد خبر: 4667
تاریخ انتشار: ۱۹ شهر ۹۵ - ۱۴:۴۴

رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج بر ضرورت یک‌طرفه کردن خیابان منتهی به بیمارستان شهید بهشتی این شهرستان تأکید کرد و گفت: راه‌اندازی ACU 2 در یاسوج نیازمند 400 میلیون اعتبار است. سید ذاکر سعیدی‌نژاد اظهار کرد: رسانه‌ها مشاور امین برای مسؤولان بیمارستانی هستند که کمبودها و نقاط ضعف و قوت را برای ارتقای کار در […]

ضرورت یک‌طرفه کردن خیابان منتهی به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج

رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج بر ضرورت یک‌طرفه کردن خیابان منتهی به بیمارستان شهید بهشتی این شهرستان تأکید کرد و گفت: راه‌اندازی ACU 2 در یاسوج نیازمند 400 میلیون اعتبار است.

سید ذاکر سعیدی‌نژاد اظهار کرد: رسانه‌ها مشاور امین برای مسؤولان بیمارستانی هستند که کمبودها و نقاط ضعف و قوت را برای ارتقای کار در حوزه بیان می‌کنند.

رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج با اشاره به مشکلاتی که بیمارستان شهید بهشتی یاسوج دارد، افزود: از نظر موقعیت جغرافیایی این بیمارستان جایی واقع شده که با چند موضوع خطرساز مواجه است.

وی درباره حوزه درمان در شهر یاسوج گفت: یکی بحث ورودی خیابان منتهی به بیمارستان بوده که پر ترافیک‌ترین نقطه شهر یاسوج است.

سعیدی‌نژاد افزود: بارها مکاتبه لازم برای سامان دادن به این خیابان را انجام دادیم که نیاز به یک طرفه کردن خیابان یا استقرار نیروی پلیس را برای رعایت قوانین داریم، همچنین اگر همان قانون توقف ممنوع را رعایت کنند مشکلات رفع می‌شود که نیاز به همکاری بیشتر نیروی انتظامی داریم.

وی بیان کرد: دیگری بحث فرهنگ‌سازی است که بیماران پر درد و رنجی داریم و وقتی تراکم بیش از اندازه جمعیت در بیمارستان را داریم و افراد تجمع پیدا می‌کنند وضعیت ناخوشایندی در بیمارستان ایجاد شده و همه آرامش بیماران بر هم زده می‌شود.

سعیدی‌نژاد با بیان اینکه فریادها و صداهای زیاد مشکلات بسیاری را برای بیمارستان و 300 بیمار بستری شده ایجاد کرده است، خاطرنشان کرد: این شلوغی و افزایش جمعیت جز افزایش درد بیمار چیز دیگری عاید ما نمی‌کند.

وی افزود: بحث دیگر کمبود فضای ای‌.سی‌.یو است که این موضوع به اطلاع نماینده مردم رسانده شد و مکاتباتی با مؤسسه خیرین سلامت انجام شد که بازگشایی، بهسازی و بازسازی مرکز ای‌.سی‌.یو 2 و افزایش تخت‌های آن را داشته باشیم.

رئیس بیمارستان شهید بهشتی گفت: اگر این موضوع عملی شود چیزی نزدیک 11 تخت ای‌.سی‌.یو به تخت‌های این بخش اضافه می‌شود که سقف اعتبارات آن 400 میلیون تومان است.

وی با بیان اینکه امیدواریم با رعایت نکات ایمنی در بحث رانندگی هیچگاه نیاز به ای‌.سی‌.یو نباشد، افزود: اما باید بپذیریم که نیاز به یک مرکز مجهز ای‌.سی‌.یو داریم، زیرا بحث مسافرت‌های زیاد و تصادفات را در استان داریم که نیاز به مرکز مجهز ارائه خدمات در انی بخش داریم.

سعیدی‌نژاد گفت: بحث فضایی به عنوان سوله بحران را در بیمارستان داریم که نزدیک به دو سال قبل مکاتبات آن انجام و توسط رؤسای دانشگاه و بیمارستان پی‌گیری شد و این موضوع را در شورای بحران استان نیز مطرح کردیم که قول مساعد برای محقق کردن سوله بحران در بیمارستان شهید بهشتی به عنوان یک نیاز مبرم برای مواقع بحرانی داده شد.

پایان پیام/ق

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما