پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی | بندیر نیوز

کد خبر: 15964
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۹۸ - ۱۱:۳۶

با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، اعضای شورای اداری از شرکت گاز استان بعنوان دستگاه‌ برتر در جشنواره شهید رجایی تجلیل به عمل آمد.

شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی
به گزارش بندیرنیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان؛ حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم گفت: عملکرد ۷۶ دستگاه اجرایی استان در هفت محور از جمله اصلاح ساختار، توسعه دولت الکترونیک، استقرار نظام مدیریت عملکرد و ارزیابی و ساماندهی نیروی انسانی ارزیابی شدند.
نوروزی اظهارکرد: تدوین ۶۱ شاخص برای ارزیابی شهرستان‌ها و  تدوین ۷۶ شاخص اختصاصی جدید برای ۲۳ دستگاه نیز از دیگر نوآوری و تغییرات در فرایند ارزیابی جشنواره شهید رجایی امسال بوده است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ۷۶دستگاه اجرایی ارزیابی شده در جشنواره شهید رجایی به پنج گروه تفکیک شدند، خاطرنشان کرد: دستگاه‌ها در پنج گروه شامل زیربنایی و تولیدی، دستگاه علمی -فرهنگی، آموزشی، اجتماعی و قضایی، شرکت‌ها، بیمه‌ها و بانک‌ها و دستگاه‌های حمایتی، سلامت و بهداشت تقسیم شدند.

از شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینه اجرای پروژه‌های اقتصاد مقاومتی بعنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی تجلیل شد.

انتهای پیام/ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما