پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

سفر آیت الله نوری همدانی به استان لغو شد | بندیر نیوز

کد خبر: 6057
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۹۵ - ۱۶:۲۵

در حالی که قرار بود سفر یک هفته ای آیت الله نوری همدانی از هفتم مهرماه به این استان آغاز شود از طرف روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی اعلام شد که این سفر لغو شده است. آن گونه که عنوان شده است این سفر به زمان دیگری موکول شده است که به احتمال قوی در […]

سفر آیت الله نوری همدانی به استان لغو شد

در حالی که قرار بود سفر یک هفته ای آیت الله نوری همدانی از هفتم مهرماه به این استان آغاز شود از طرف روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی اعلام شد که این سفر لغو شده است.

آن گونه که عنوان شده است این سفر به زمان دیگری موکول شده است که به احتمال قوی در پایان ماه محرم صورت گیرد.

سید جواد رامی ، مسؤول روابط عمومی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص دلیل لغو سفر گفت: طبق اعلام دفتر آیت‌الله نوری همدانی به دلیل تقارن سفر وی با اجلاسیه ملی شهدای کهگیلویه و بویراحمد و به خاطر کیفیت بیشتر این اجلاسیه سفر این مرجع عالیقدر لغو شد.

وی با اشاره به اینکه سفر آیت‌الله نوری همدانی برای روزهای هفتم تا دوازدهم مهرماه برنامه‌ریزی شده بود، افزود: دیدار با اقشار مختلف مردم از جمله خانواده محترم شهدا، دیدار با نخبگان، تشکل‌های دینی، علما و روحانیون منطقه از اهداف سفر این مرجع عالیقدر به استان کهگیلویه و بویراحمد و شهر یاسوج بود که به دلیل برگزاری اجلاسیه ملی 1880 شهید استان این سفر لغو شد.

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما