امروز

جمعه, ۲۸ تیر , ۱۳۹۸

  ساعت

۰۱:۰۹ قبل از ظهر

سایز متن   /

پس از روی کار امدن شاپور رمضانی یکی از اولین اقداماتی که صورت گرفت تغییر مدیر حراست وقت دانشگاه و انتصاب سرپرست برای این بخش از دانشگاه بود.

بندیرنیوز:

اما انتصاب مدیر جدید حراست دانشگاه یاسوج توسط شاپور رمضانی و تداوم این مسئولیت در دوران ریاست محمود رضا رحیمی، سوالاتی را در ذهن مخاطب و دانشگاهیان این دانشگاه ایجاد کرده بود.

رمضانی که در اولین فرصت اقدام به برخورد با بورسیه های قانونی دانشگاه کرده بود و علت آن را اجرای قانون قلمداد می کرد، (از این می گذریم که خود در دوران سرباز استادی و به صورت غیر قانونی از بورس دانشگاه استفاده کرده بود.) در اقدامی غیر قانونی یک دانشجوی مقطع دکتری را به عنوان سرپرست حراست انتخابو منصوب کرد.

عزیز پور که دانشجوی مقطع دکتری دانشگاه یزد بود، همزمان مسئولیت حراست دانشگاه ، یعنی حساس ترین بخش یک مجموعه را عهده دار بود. مسئولیت حراست دانشگاهی که همیشه با حاشیه هایی همراه بوده است.

بر اساس آیین نامه های ابلاغی، دانشجوی مقطع دکتری اجازه اشتغال به تحصیل را ندارد و تنها در دانشگاه محل تحصیل می تواند در فعالیت های علمی مشغول به فعالیت باشد.

اما بالاخره بعد از سه سال از تصدی این پست، مسئولان وزارت علوم و دانشگاه یاسوج به این نتیجه ر سیدند که مسئول جدیدی برای حساس ترین بخش دانشگاه انتخاب کنند و در آیینی عباس باقری ررا به عنوان مسئول این بخش معرفی کردند.

این مراسم با حضور عبدالرضا داروی معاون مدیرکل حراست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.

گفتنی است طی چند ماه اخیر چند نفر از نیروهای حراست دانشگاه یاسوج به دلایل نامعلومی از کار اخراج شده اند.

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتبویردیتابویردیتا