پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

سایت نمایشگاههای دائمی تعیین تکلیف می شود | بندیر نیوز

کد خبر: 15810
تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۹۸ - ۰۸:۰۶

متعاقب دیدار مدیر عامل نمایشگاههای دائمی کهگیلویه و بویراحمد با جمعی از مسئولان کشوری، اراده جمعی بر تعیین تکلیف اراضی سایت نمایشگاه دائمی استان جزم شد.

سایت نمایشگاههای دائمی تعیین تکلیف می شود

به گزارش بندیرنیوز؛ بابک درست که در راستای ماموریت اداری به تهران سفر کرده است، در گفت و گوی اختصاصی با این پایگاه خبری گفت: طی دیدارهای جداگانه با دکتر حسین زاده معاون محترم وزیر و مدیر عامل شرکت نمایشگاههای بین المللی، دکتر وکیلی نائب رئیس محترم مجلس، رئیس انجمن نمایشگاهی کشور و دیگر مسئولان دست اندرکار جلساتی برگزار و مهمترین مسائل و مشکلات پیش روی سایت نمایشگاهی مرکز استان مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

 

 

وی ضمن تشکر و قدردانی از مسئولان یاد شده که علیرغم حجم بالای کار به صورت ویژه مسائل مبتلابه استان را در دستور کار قرار دادند، افزود: نمایشگاه دائمی استان با وجود ساختار مشخص، فاقد زیرساخت لازم جهت توسعه فعالیت هایی است که باید منجر به رونق اقتصادی استان گردد.
درست در همین راستا بیان کرد: در خلال ماموریت سازمانی و دیدارهای جداگانه با مسئولان مرتبط مقرر گردید که اراضی سایت نمایشگاه استان به عنوان مهمترین معضل پیش رو تعیین تکلیف شود.

 

 

 

وی با اشاره به مهمترین مصوبات این نشست ها تصریح کرد: با دستور معاون محترم وزیر و مدیر عامل نمایشگاههای بین المللی، هیاتی با هدف بررسی و حل مشکلات و موانع از قبیل زیر ساخت ها، سایت و سالن،حذف یا کسر عوارض شهرداری وفق آیین نامه ها، آموزش پرسنل با هدف بهینه برگزاری نمایشگاهها و نیز مشارکت تولید کنندگان بومی با ظرفیت های داخلی و خارجی به استان سفر خواهند داشت.

 

وی خاطر نشان کرد بر اساس موارد مطرح شده، در صورت عدم تداخل برنامه ای، میزبان شخص معاون محترم وزیر و مدیر عامل نمایشگاههای بین المللی یا معاون اجرایی و مشاوران خواهیم بود که امیدواریم بر اساس قولی که فرموده اند،شاهد این حضور با برکت و رفع مشکلات زیر ساختی باشیم

 

انتهای پیام/ح

 

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما