پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

«زبان زخم‌های خاکریز» حکایت دلدادگی در جبهه‌های نبرد | بندیر نیوز

کد خبر: 15888
تاریخ انتشار: ۲۶ شهر ۹۸ - ۱۵:۰۶

کتاب «زبان زخم‌های خاکریز» خاطرات خودنوشت «سیدرضا شریعتی» از جبهه‌های نبرد حق علیه باطل است که توسط نشر «آناپنا» به چاپ رسیده است.

«زبان زخم‌های خاکریز»  حکایت دلدادگی در جبهه‌های نبرد

به گزارش بندیرنیوز؛ «زبان زخم‌های خاکریز» روایت‌گر خاطرات «سیدرضا شریعتی» از رزمندگان دوران دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد از جبهه‌های نبرد حق علیه باطل، با حمایت معاونت ادبیات و تاریخ اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس این استان به رشته تحریر درآمده است. این کتاب در شمارگان ۱۱۰۰ جلد توسط نشر «آناپنا» به چاپ رسیده و در اختیار علاقه‌مندان به فرهنگ ایثار و شهادت قرار گرفته است. در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: من آن روز‌ها به چیز‌هایی می‌اندیشیدم که شاید هر پسر شانزده ساله روستایی به آن می‌اندیشید. گذران تعطیلات، کار و کِشت و داس و درو، چراندن گوسفندان، ماه مهر و شروع مدرسه‌ها، نشستن پشت میز و نیمکت، بازی با هم سن و سال‌ها، گشت و گذار و شنا و صید ماهی و دنبال کردن پروانه‌ها و...

اما با شروع جنگ، دنیای نوجوانی‌ام به هم ریخت. با وجودی که کم سن و سال بودم، از جبهه و جنگ نمی‌توانستم غافل باشم و می‌توانستم درک کنم که چرا موضوع جنگ این همه برایم مهم شده است. بزرگ شده و قد کشیده بودم و کاری‌تر و تواناتر از آن بودم که زندگی و روزگارم به گونه‌ای تهی، چونان باد بیابان سردرگم و بیهوده از کنارم بگذرد. من راه زندگی‌ام را پیدا کردم.

 

 

انتهای پیام/ح

 

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما