پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

رژه اقتدار و عزت در کهگیلویه و بویراحمد + تصاویر | بندیر نیوز

کد خبر: 15925
تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۹۸ - ۱۳:۲۷

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس،رژه  اقتدار و عزت نیروهای مسلح در شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

رژه اقتدار و عزت در کهگیلویه و بویراحمد + تصاویر

به گزارش بندیرنیوز؛ همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس،رژه  اقتدار و عزت نیروهای مسلح در شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

 

امروز به یک انسجام بی نظیر در تاریخ انقلاب رسیده ایم

سردار خرمدل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد در آیین رژه نیروهای مسلح در اولین روز از هفته دفاع مقدس اظهار کرد:خدا را شاکریم بابت بصیرت،اگاهی و دشمن شناسی مردم و مسولین،خدا را شاکریم بابت این نعمت امنیت بی همتا که در این منطقه پر آشوب علی رغم همه درگیری ها و مسائلی که وجود دارد جمهوری اسلامی ایران در اوج عزت و امنیت به اذن الله با رهبری حضرت آقا دارد طی طریق می کند.

خرمدل با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران با تجربه گران سنگ ۸ سال دفاع مقدس و با فرماندهی امامین انقلاب از اول تا به امروز با هوشیاری، بصیرت و حکمت ۴۰ سال اول انقلاب را طی  کرده تصریح کرد: انشالله ما با اتحاد، همدلی، انسجام، وحدت و هوشیاری بیشتر ادامه انقلاب را طی خواهیم  کرد.

وی عنوان کرد:امروز ما به یک هوشمندی بلوغ و یک انسجام بی نظیر در تاریخ انقلاب رسیده ایم.

 

 

اقتدار نیروهای مسلح و حیرانی دشمنان

حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این ایین اظهار کرد:درود بر جانبازان،ازادگان رزمندگان و ایثار گران  و درود بر ملت قهرمان ایران ،عرض سلام و ادب به انسانی که شایسته ترین شخصیتی است که پرچم امام را به دست گرفته که راه ابی عبدالله (ع)را  ادامه دهد  و در مقابل با یزیدیان  زمان با اقتدار ایستاده است، آیت الله عظمی خامنه ای.

کلانتری عنوان کرد:درود بر شما مردم شریف و شهید پرور ،انقلابی ،فرهیخته واگاه به مسائل زمان،درود و نصرت الهی بر دولتمردانی که راه امام و رهبری و اهل بیت را با تدبیر و درایت ادامه می دهند  و دشمن را مرهون تدابیر دیپلماسیِ انقلابی خود نموده اند.

وی ادامه داد:امروز در شرایطی ما سالگرد دفاع مقدس را گرامی می داریم،به یاد شهیدان هستیم و پیمان  می بندیم و حافظ دستاورد مقدس خون شهیدان باشیم  که  دشمنان اسلام تمام توانشان را گذاشته اند  در جدیدترین مسیری که به نگاه خودشان این موثرترین روش  و تاکیت یک خاصشان برای مبارزه با  جمهوری اسلامی ایران است.

کلانتری افزود: آنها جنگ را امتحان کردند ۸ سال ناجوانمردانه قریب ۷۰ کشور دنیا به انها کمک کردند که در  دنیا بی نظیر است ،انواع  و اقسام هواپیما،موشک و تانک ها و… دادند  اما ایستادگی و وحدت  ملت، پیروی ملت از ولایت و امام  و تحمل سختی ها انها را مایوس کرد.

استاندار با اشاره به اینکه همه روش ها را  طی کردند امروز فشار حداکثری در همه  مسیرها خصوصا در جبهه اقتصادی است ،دشمن تمام توان خود را  گذاشته است که به این ملت فشار بیاورد تصریح کرد: که ملت را از نظام و رهبری نظام  و دولت و ارزش های انقلاب و دستاورد خون شهدا جدا کند.

کلانتری گفت:این ملت را در مقابل  سختی ها قرار دهد اما  استراتژی  ملت ،دولت ،نظام و رهبری ما مقاومت فعال است همانی که جواب داده  ایستادگی و مقاومت درسی که از عاشورای ابی عبدالله گرفتیم،درسی است که در ۸ سال دفاع مقدس گرفته ایم.

نماینده عالی دولت در استان مطرح کرد: امروز دشمن حیران و سرگردان شده و نیروهای مسلح ما  با اقتدار تمام  و انچه دنیا می بیند پیچیده ترین و پیشرفته ترین  تجهیزات است،امریکاییها پهپادهای نوینشان گرفتار تکنولوژی برتر سپاه پاسداران و نیروهای مسلح ماست.

کلانتری یادآور شد:امروز تمام تدابیری که امریکایی ها با هم پیمانان خود بستند، با هماهنگی که در ارکان نظام است،با پیروی که از فرامین رهبری است و با تدابیری که فرزندان این ملت همچون دکتر ظریف  دارد انها را گیج کرده است.

وی با بیان اینکه ظریف را تحریم می کنند ولی ظریف فعالیت موثر  می کند،ظریف یک شخص نیست نماینده ایران اسلامی و نماینده ای از همین انسان های فرهیخته انقلابی و فداکار است تصریح کرد: دولت در کنار قوه قضایه، مجلس شورای اسلامی، نیروهای مسلح هماهنگ و منسجم تلاش می کند با توکل به خدا  و توسل به  اهل بیت و امید به ملتی که این سختی ها را تحمل می کنند.

نماینده عالی دولت در استان  تکلیف دولت و مسولین در  هرکجای سرزمین  را تلاش برای منسجم شدن با توان توان دانست و گفت:امروز همه مسولین،نیروهای مسلح،سپاه عزیز ،قوه قضاییه توانمند و ابرومند ،نیروی انتظامی پر افتخار، دستگاه  امنیتی هوشیار و مسلط و  همه نهادها متحدند برای خدمت به این مردم.

کلانتری با بیان اینکه  این مردم ولی نعمت ما و صاحب انقلاب و  مملکت اند،ماها افتخار پیدا کرده ایم به خدمتگزاری این ملت تصریح کرد: شان ما خدمت به این ملت است و ارزش ماها به میزان خدمت گزاری به این ملت است.

وی در پایان یادآور شد:درود بر مردم که سختی ها را تحمل می کنند تا دشمن شاد نشود ،اما ماها مسوولان باید این پیام  مردم را دریافت کنیم که ایستادگی شماها مسوولیت ماها را بیشتر می کند تا تلاش کنیم زندکی مردم در  امنیت باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ح

 

 

 

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما