روز شهادت سردار دل‌ها روزی برای شرم جهانی | فریاد لر
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
روز شهادت سردار دل‌ها روزی برای شرم جهانی

فریادلر؛  سید ولی موسوی فعال رسانه‌ای:

در خصوص شهادت سپهبد شهید آورده؛مردی که بزرگ زیست و بزرگ رفت.

شهادت سردار دل‌ها از عجائب تلخ روزگار است که دولت تروریستی و خبیث آمریکای جنایتکار، بزرگ‌ترین ژنرال ضد تروریسم جهان را ترور می‌کند و نامش را بسیار بسیار وقیحانه مبارزه با تروریسم می‌نامد، شهادت این سردار سرافراز روزی است برای شرم جهانی.

شهادت سردار دل‌ها سردار حاج قاسم سلیمانی در تاریکی شب به دستور شقی‌ترین و خبیث ترین انسان منفور نزد همه آزادیخواهان عالم نشان از ناتوانی نظام استکباری برای رویایی مستقیم با  امت اسلامی شده است.

این روزها شهادت این سردار سرافراز اسلام  به یکی از مهمترین مباحث و تحولات عالم تبدیل شده است.

براستی حاج قاسم چه کسی بود که این همه در دلها نفوذ داشت و تحولی در عالم اسلام و جامعه ایران بوجود آورده که در طول تاریخ سابقه نداشته است.چه عاملی باعث شد که همه با هر سلیقه وگرایشی که دارند برایش دل بسوزانند و آه و ناله سر دهند . استقبال بی نظیر مردم در اقصی نقاط ایران عزیز چه پیام‌هایی به جهان مخابره می‌کند.

امروز به برکت خون سرخ حاج قاسم وحدت وهمدلی مردم ومسئولان در ایران عزیر موج می زند ،وحدتی که نشان از قدرشناسی مردم به خادمان خویش دارد.

حاج قاسم برای خود نبود دنبال منافع و مطامع شخصی نبود . حاج قاسم به امنیت ایران و ایرانی و دیگر ملت‌های مظلوم در دیگر نقاط جهان فکر می کرد.

حاج قاسم به ملت‌های مسلمان عشق می ورزید و هرجا صدای مظلومی را می شنید لحظه ای آرام وقرار نداشت.

سردار  مقتدر و مردمی ایران، نقشی بی بدیل و تاریخی در شکست بزرگ ترین گروه تروریستی معاصر داشت. هم او بود که برای مبارزه با داعش لباس رزم پوشید و نه از تهران که از خطوط مقدم نبرد، جنگ علیه داعش را فرماندهی کرد و بارها تا مرز شهادت رفت.

او بود که خبر پایان داعش را به گوش جهانیان رساند و شور و شادی را به جامعه بشری هدیه کرد.

امروز ملت‌های آزادیخواه جهان در غم وفقدان این بزرگمرد روزگار ما در ماتمی بزرگ فرو رفته اند . ماتمی که باعث همبستگی بیشتر برای مبارزه با جباران وستمکاران عالم شده است.

برای  حاج قاسم سلیمانی” هر مرگی جز شهادت، بی عدالتی بود و خدا، هنوز عادل است.شهادتت مبارک سردار دل ها، ای رسیده به آرزوی دیرین!

شهادت سردار دلها ، برای هر که ایران را دوست دارد، روز عزاست:  ایران عزیز، سرداری بی نظیر از دست داده است که جز به سربازی برای دین و میهن، به هیچ نمی‌اندیشید و علی رغم  موقعیت‌های فراوان ، هرگز خود را آلوده بازی های سیاست بازیها ، تعاملات اقتصادی و حاشیه ها نکرد.

او بسیار بزرگ تر از این حقارت های دنیوی بود و راز محبوبیت ملی او نیز همین است.

این که آمریکا از آن سوی دنیا بیاید و در منطقه بزرگ   واستراتژیک خاورمیانه ، سردار محبوب ما را ترور کند و ماجرا تمام شود، مقبول هیچ اندیشه ای نیست.باید این جنایت زود ، قاطع و پشیمان کننده پاسخ داده شود.

ملت ایران به فرموده رهبر فرزانه طرفدار هیچ جنگی نیست ولی پاسخ متقابل را حق خود می دانیم که اگر صورت نگیرد، نشانه ضعف ما تلقی  خواهد شد و دشمن را برای حمله جری تر می کند.

قطعا پاسخ درخور این جنایت هولناک ، پیام قدرت است تا دیگر جباران روزگار به خود اجازه ندهند این چنین فرزندان ما به شهادت برسانند.

بعد از آن که  سپاهیان عزیز، پهپاد جاسوسی آمریکایی را در خلیج فارس سرنگون کرد، ترامپ  که جنایت امروز به دستور شخص او صورت گرفت از ایران تشکر کرد که هواپیمای مجاور را که حامل تعدادی از نظامیان آمریکایی بود هدف قرار نداده است. قاعدتا دیگر ترامپ نباید موقعیتی برای این دست تشکرها داشته باشد.

ایران عزیز در فقدان مردی که بزرگ زیست و بزرگ رفت امروز غرق در ماتم و عزاست تسلیت، واژه کوچکی است به همسر وفرزندان این مجاهد خستگی ناپذیرامروز همه منتظر انتقام خون شهید سرافراز سپاه اسلام حاج قاسم عزیز هستیم و قطعا آن  روزی که این اتفاق خواهد افتاد دلهای ما آرام می گیرد.

 

انتهای پیام/ح

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد