راز حمله به سرپرست دانشگاه علوم پزشکی؛پوپولیسم رسانه ای؟ | فریاد لر
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
راز حمله به سرپرست دانشگاه علوم پزشکی؛پوپولیسم رسانه ای؟

فریاد لر – محمد مهدی مهدوی؛ رونمایی از فساد سیاسی در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد به کشف تازه های فساد رسانه ای رسیده است.

 

برخورد شتاب زده یزدان پناه در دوران سرپرستی و تغییرات گسترده در ساختار اداری را باید از همین زاویه نگریست که خانه از پای بست ویران شده بود و وی را با علم به شبکه ای مافیایی ناچار به نجات سیستم نموده بود.

تخریب و حمله به وی در درون و برون سیستم، ریشه در چنین عواملی داشته که شاید نیازمند مرور زمان باشد تا همه ابعاد آن کشف و حقانیت اقدامات وی بر همگان معلوم شود.

 

عوامل رسانه ای یک پای ثابت مدیریت فشل قبلی بوده که با توصیه سیاسیون به مراکز حساس این دانشگاه رخنه کرده بود و در واقع “کنگر خورده و لنگر انداخته بودند.

 

طبق شنیده ها رد پای تخلفات گسترده در معاملات پیچیده بانکی، مزایده ها، بکار گیری نیرو، تخصیص آگهی های خارج از ضوابط ارشاد به رسانه های مدعی چاپ غیر دیجیتال و حق الزحمه ماهیانه و ثابت چند رسانه خودی الکترونیکی از جمله موارد کشف شده جدیدی است که موجب شتاب در برچیدن ریشه های تخلفات اداری شده و چه بسا بزودی زوایای پنهان آن آشکارتر شود.

 

راز حمله به سرپرست دانشگاه علوم پزشکی را باید در چنین عواملی جستجو کرد که برخی با هدف فرار به جلو و پوشاندن این تخلفات به تخریب وی همت گماشته و بطور حتم از چشمان تیز بین دستگاههای نظارتی و بازرسی مخفی نبوده است.

 

باید در انتظار زمان نشست تا در صورت عزم به برخورد، ابعاد آن به افکار عمومی نمایانده شود./ صبح زاگرس

 

انتهای پیام/ح

true
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد