پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

دعوت از فعالان اقتصادی برای جدی گرفتن فرصت تهاتر بدهی | بندیر نیوز

کد خبر: 16161
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۹۸ - ۲۰:۰۲

مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویر احمد از فعالان اقتصادی برای جدی گرفتن فرصت تهاتر بدهی های مالیاتی دعوت کرد.

دعوت از فعالان اقتصادی برای جدی گرفتن فرصت تهاتر بدهی

 

به گزارش بندیرنیوز؛ محمد علی غفاری گفت: برخی از فعالان اقتصادی بدهی مالیاتی دارند و از طرفی مبالغی را از دولت طلب دارند که با تهاتر و فرصت استفاده از دعوت از فعالان اقتصادی برای جدی گرفتن فرصت تهاتر بدهیطریق اوراق تسویه اسناد خزانه می توانند علاوه بر تسویه ی بدهی مالیاتی خود مطالبات را نیز دریافت کنند. وی به محدود بودن اعتبارات تهاتر اشاره کرد و افزود: فعالان باید در کمترین زمان برای استفاده از ظرفیت تهاتر مورد نظر اقدام کنند.

غفاری با بیان آماده بودن این اداره کل برای همکاری با فعالان اقتصادی افزود: طبق دستورالعمل های ابلاغ شده صدور اوراق تسویه خزانه در دو مرحله تخصیص برای هر درخواست متقاضی و مرحله ی نهایی تهاتر انجام می شود که با توجه به محدود بودن اعتبارات تخصیصی متقاضیانی که برای تشکیل پرونده زود تر اقدام کرده اند در اولویت تهاتر قرار می گیرند. وی همچنین به بخشش جرایم مالیاتی اشاره کرد و ادامه داد: این بخشش به آن دسته از فعالان اقتصادی که در موعد مقرر برای پرداخت اصل بدهی اقدام کرده اند تعلق می گیرد تا دغدغه ی کمتری برای تولید داشته باشند.

مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویر احمد با بیان اینکه بیش از ۴۰ هزار مودی مالیاتی از این قانون بهره مند هستند اضافه کرد: مودیانی که به موقع برای ارائه اظهار نامه مالیاتی خود اقدام کنند مشمول معافیت های مالیاتی قرار می گیرند. وی ادامه داد: طبق دستور رئیس سازمان امور مالیاتی کشور در صورتیکه مودیان مالیاتی تا پایان مهرماه اصل بدهی خود را پرداخت کنند مشمول بخشودگی۱۰۰ درصدی جرائم قرار خواهند گرفت.

 

انتهای پیام/ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما