پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

دستگاه‌های برتر کهگیلویه و بویراحمد در جشنواره شهید رجایی معرفی شدند | بندیر نیوز

کد خبر: 15954
تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۹۸ - ۱۱:۵۳

دستگاه‌های برتر کهگیلویه و بویراحمد در جشنواره شهید رجایی در آئینی با حضور اعضای شورای اداری و اصحاب رسانه معرفی شدند.

دستگاه‌های برتر کهگیلویه و بویراحمد در جشنواره شهید رجایی معرفی شدند

به گزارش بندیرنیوز، در آئینی با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، اعضای شورای اداری و خبرنگاران رسانه‌ها از ۱۹ دستگاه‌ برتر این استان در جشنواره شهید رجایی معرفی شدند.

 

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: عملکرد ۷۶  دستگاه اجرایی استان در ۷ محور از جمله اصلاح ساختار، توسعه دولت الکترونیک، استقرار نظام مدیریت عملکرد و ارزیابی و ساماندهی نیروی انسانی ارزیابی شدند.

 

حسن نوروزی با اشاره به نوآوری و تغییرات در فرایند ارزیابی جشنواره شهید رجایی امسال ادامه داد: در ارزیابی دستگاه‌های  اجرایی در سال ۹۵ در مجموع  دستگاه ارزیابی شدند که این تعداد امسال به ۷۶ دستگاه رسید که امیدواریم این تعداد سال آینده به ۹۲ دستگاه اجرایی برسد.

 

وی تصریح کرد: تدوین شاخص‌های اختصاصی دستگاه‌های اضافه شده در استان، تدوین ۶۱ شاخص برای ارزیابی شهرستان‌ها و  تدوین ۷۶ شاخص اختصاصی جدید برای ۲۳ دستگاه نیز از دیگر نوآوری و تغییرات در فرایند ارزیابی جشنواره شهید رجایی امسال بوده است.

 

نوروزی با بیان اینکه ۷۶ دستگاه اجرایی ارزیابی شده در جشنواره شهید رجایی به ۵ گروه تفکیک شدند، خاطرنشان کرد: دستگاه‌ها در ۵ گروه شامل زیربنایی و تولیدی، دستگاه علمی -فرهنگی، آموزشی، اجتماعی و قضایی، شرکت‌ها، بیمه‌ها و بانک‌ها و دستگاه‌های حمایتی، سلامت و بهداشت تقسیم شدند.

 

شرکت گاز، آب و فاضلاب روستایی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شرکت توزیع نیروی برق و راه و شهرسازی در اجرای پروژه‌های اقتصاد مقاومتی تجلیل شد.

 

همچنین ۲۰ دستگاه اجرایی در شاخص‌های عمومی و اختصاصی نیز تجلیل شدند.

 

 

 

انتهای پیام/ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما