پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

خدمتی از جنس سلامت+ تصاویر | بندیر نیوز

کد خبر: 15496
تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۹۸ - ۱۸:۴۵

با مشارکت کمیته امداد و بسیج جامعه پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خدمات درمانی و دارویی رایگان به منطقه محروم رودریش از توابع دیشموک شهرستان کهگیلویه ارائه شد.

خدمتی از جنس سلامت+ تصاویر

به گزارش بندیرنیوز و به نقل از سایت خبری کمیته امداد، قباد مبشری مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ادامه خدمت‌رسانی به جامعه هدف، امدادگران کمیته امداد استان با همراهی تیم بسیج جامعه پزشکی در قالب پزشک عمومی، متخصص کودکان، ماما، پرستار و مشاور به منطقه محروم رودریش از توابع دیشموک شهرستان کهگیلویه استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کردند.

وی با اشاره به اینکه تیم پزشکی در این سفر، موفق به ارائه خدمت به بیش از ۱۲۰ نفر از مددجویان شد، افزود: این خدمات در قالب معاینه، توزیع دارو، خدمات پزشکی، دندانپزشکی، مامایی و مشاوره‌های پزشکی رایگان برای مردم این منطقه ارائه شد.

مبشری تأکید کرد: رسیدگی به وضعیت بهداشت، درمان و پیشگیری از بیماری‌ها در بین مددجویان تحت حمایت یکی از اهداف مهم کمیته امداد استان است.

شایسته ذکر است در این سفر، ضمن بررسی مشکلات و نیازمندی‌های مددجویان روستای رودریش دیشموک، سبدهای کالایی بین مددجویان و سایر اقشار آسیب‌پذیر در این روستا توزیع شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما