حمایت مالی سازمان سینمایی کشور از فیلم‌های تولید کهگیلویه و بویراحمد | فریاد لر
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
حمایت مالی سازمان سینمایی کشور از فیلم‌های تولید کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش فریادلر؛ محمدعلی پیرسبزی افزود: این حمایت مالی بر اساس انعقاد تفاهم نامه بین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد و سازمان سینمایی کشور انجام می شود. وی اضافه کرد: موضوع فیلم های کوتاه و متوسط تولیدی کهگیلویه و بویراحمد باید متناسب با ویژگی های استان و وضعیت زیست بوم آن باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تاکنون ۱۴ فیلمساز این استان آثار تولیدی خود اعم از فیلم کوتاه و متوسط را از طریق سایت انجمن سینمای جوان یاسوج ثبت و به اداره کل ارشاد استان ارائه داده اند.

پیرسبزی ادامه داد: هشت مورد از این آثار در شورای تولید فیلم کهگیلویه و بویراحمد و کشور تأیید شده است. وی گفت: قرارداد همکاری با سازمان سینمایی کشور برای حمایت مالی از این هشت فیلم کوتاه و متوسط تولیدی کهگیلویه و بویراحمد به زودی منعقد می شود.

پیرسبزی اضافه کرد: فیلمسازان کهگیلویه و بویراحمد می توانند تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه ۱۲ دی ماه ۱۳۹۸ آثار تولیدی خود اعم از فیلم کوتاه و متوسط را از طریق سایت انجمن سینمای جوان یاسوج ثبت و به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان ارائه دهند. وی افزود: این آثار در شورای تولید فیلم کهگیلویه و بویراحمد و کشور بررسی و در صورت تأیید مورد حمایت مالی سازمان سینمایی کشور قرار می گیرند.

 

 

انتهای پیام/ح

true
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد