امروز

چهارشنبه, ۲۹ خرداد , ۱۳۹۸

  ساعت

۰۴:۲۲ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش بندیرنیوز؛ مردم شهيدپرور کهگيلويه و بويراحمد در تظاهرات حمايت از سپاه پاسداران بعد از نماز جمعه اين هفته،ضمن محکوميت اقدام غيرقانوني رئيس جمهور منفور رژيم مستکبر آمريکا، در تروريستي خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامي خشم و نفرت خود را از اين اقدام ننگين فرياد کرده و وحدت و همدلي خود را با سپاه به نمايش گذاشتند.

مردم شهرهاي مختلف استان با برگزاري راهيپمايي بعد از نماز دشمن شکن جمعه اقدام خبيثانه دولت آمريکا در تروريست خواندن سپاه پاسداران را محکوم کردند.

نمازگزاران جمعه شهرهاي مختلف استان همزمان با سراسر کشور در محکوميت اقدام احمقانه و خلاف موازين بين‌المللي آمريکا مبني بر توريست خواندن سپاه پاسداران راهپيمايي کردند.

«الله اکبر»، «مرگ بر اسرائيل»، «مرگ بر آمريکا »، «سپاه ما دلاور است ، پيرو خط رهبر است»،  «ترامپ در چه فکريه ملت همه سپاهيه»،  «ايران سپاهي شده ترامپ رواني شده»، «اي رهبر آزاده آماده‌ايم آماده»، «حسين حسين شعار ماست، شهادت افتخار ماست»، « واي اگر خامنه‌اي حکم جهادم دهد، ارتش دنيا نتواند که جوابم دهد» و « آمريکا مرگت باد اسرائيل نگت باد» از جمله شعارهايي بود که در تجمع امروز ياسوجي‌ها سر داده شد.

در پايان اين راهپيمايي قطعنامه‌اي ۵ ماده‌اي در حمايت از سپاه پاسداران و ابراز انزجار از آمريکا براي اين اقدام نابخردانه قرائت شد که شرکت کنندگان با سردادن فرياد الله اکبر خامنه‌اي رهبر مفاد ان را تاييد کردند.

 

** آمريکا از سپاه پاسداران ايران اسلامي هراس دارد

خطيب جمعه ياسوج گفت: آمريکا از قدرت تاثيرگذاري و ابتکارات سپاه و حضور موثر در تمامي عرصه‌ها خشمگين بوده و هراس دارد.

حجت‌الاسلام والمسلمين سيد علي اصغر حسيني در خطبه‌هاي اين هفته نماز جمعه ياسوج با اشاره به اقدام احمقانه آمريکا مبني بر تروريست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامي اظهار داشت: داد و فرياد آمريکا از سپاه به دليل ناراحتي و استيصال اين کشور جنايتکار است وي عنوان کرد: سپاه مولد انقلاب و پاسداران فرزندان انقلاب هستند و آمريکا از قدرت تاثيرگذاري و ابتکارات سپاه و حضور موثر در تمامي عرصه‌ها خشمگين بوده و هراس دارد.

امام جمعه ياسوج مرکز استان کهگيلويه و بويراحمد خاطرنشان کرد: سپاه قوت قلب ملت ملت ايران و خار چشم دشمنان است و در عراق و سوريه آمريکا را مستأصل کرد و کمر داعش را شکست داد.

حسيني با بيان اينکه سپاه هزينه‌هاي چند ميلياردي آمريکا در منطقه خاورميانه را بي‌اثر کرد، ادامه داد: سپاه و همچنين پاسداران حامي کشورها و ملت‌هاي مستضعف در دنيا هستند.  وي با اشاره به اينکه عدو شود سبب خير اگر خدا خواهد، افزود: اين اقدام آمريکا سبب محبوبيت بيشتر سپاه شد و تمام ايران با هر گرايش و فکري سپاه را دوست دارند.

حسيني در بخش ديگري از سخنانش با تبريک ماه شعبان و فضائل چشمگير آن عنوان کرد: اعياد و ولادت‌هاي از جمله ولادت امام حسين(ع)، ولادت امام سجاد(ع)، ولادت حضرت عباس(ع) و ولادت حضرت علي اکبر (ع) مهمي در اين ماه وجود دارد.

وي با اشاره به وقوع سيل در برخي استان‌هاي کشور، افزود: در سيل اخير ملت متحد و منجسم ايران در کنار ارتش، سپاه، بسيج و دستگاه‌هاي اجرايي به ميدان آمدند و به سيل زدگان کمک کردند.

امام جمعه ياسوج تاکيد کرد: مردم نسبت به کم کاري مسئولان و حيف و ميل بيت المال نبايد بي تفاوت باشند.

 

** سپاه جلودار مقابله با دشمن است

امام جمعه ديشموک با اشاره به خدمات سپاه گفت: سپاه جلودار مقابله با دشمن است.

حجت‌الاسلام علي اکبر راوند در خطبه نماز جمعه شهر ديشموک گفت: علت خصومت  آمريکا در اين برهه زماني، دفاع سپاه پاسداران از ايران اسلامي است.

وي ادامه داد: سپاه در ميدان مقابله سياسي با دشمن هميشه جلودار است به همين خاطر رئيس جمهور خبيث آمريکا رفتار خباثت آلودي در رابطه با سپاه انجام مي دهد و سپاه را به خيال خود تروريست مي خواند. وي گفت: البته اين اقدامات راه به جايي نخواهد برد و مکر آمريکا عليه سپاه راه به جايي نخواهد برد و به خودشان برخواهد گشت عقده گشايي رئيس جمهور آمريکا به اين خاطر است که سپاه پاسداران هم داخل و هم خارج از کشور موفقيت‌هاي چشمگيري داشته است. وي گفت: در داخل کشور فتنه انگيزي‌هاي دشمنان را با بصيرت‌افزايي از بين برده و در خارج کشور تجزيه طلبي کشورهاي اسلامي را با حضور خود و ناکام گذاشتن تروريست‌ها خنثي کرده به همين  خاطر دولتمردان آمريکايي عصباني‌اند.

راوند گفت: مبارزه چند ساله  سپاه با تروريست‌ها و هزينه‌هاي آمريکا در آنجا به ارزش ۷ تريليون دلار با حضور سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و رهبري داهيانه مقام عظماي ولايت خنثي گرديده و به همين علت از دست سپاه پاسداران عصباني‌اند. وي افزود: تروريست ناميدن سپاه چندين پيامد دارد که نظاميان آمريکايي در منطقه و متحدانشان از اين به بعد آرامش ندارند.

راوند در همين زمينه تصريح کرد: خود ترامپ از اين به بعد در سفر به کشورهاي همسايه بايد بترسد که سفر به چنين کشورهايي برايش امن نيست. وي گفت: اين اقدام رئيس جمهور جاهل آمريکا باعث ايجاد وحدت و حمايت مسئولين دولت و مجلس در حمايت از سپاه شد.

 

** عملکرد سپاه دشمن را عقدهاي کرده است

امام جمعه کبگيان در خصوص اقدام وقيحانه ترامپ عليه سپاه گفت: سپاه با عملکرد خود دشمن را عقده‌اي کرده است.

حجت‌الاسلام علي وحداني‌فر با اشاره به اقدام آمريکا عليه سپاه پاسداران گفت: اين حرکت استکباري اقدام خلاف قواعد بين‌المللي و سازمان ملل عليه يک نيروي نظامي رسمي در جمهوري اسلامي و معرفي آن به عنوان تروريسم است.

وي افزود: اين اقدام رسانه‌اي و رواني که هيچ جرات تهديد عملي ندارد باعث شد که بيش از ۸۰ ميليون ايراني با نداي من يک سپاهي‌ام عرق ملي يک کشور را نسبت به اين نيروي کارآمد و مردمي نشان و با نداي مرگ بر آمريکا انزجار خود را نسبت به شيطان بزرگ نشان دهد.

وحداني‌فر افزود: وقتي هيلاري کلينتون در دولت وقت آمريکا مي‌گويد شما القاعده را براي مديريت خاورميانه ساختيد و ترامپ به اوباما مي‌گويد شما داعش را درست کرديد تا به خواسته‌هايتان برسيد بايد فهميد که تروريسم کيست و از کجا نشأت مي‌گيرد؟.

اين خطيب جمعه خطاب به آمريکايي‌ها هم گفت: نرسيدن شما به اهداف منطقه‌اي حاکميت بر منطقه با مانعي به نام سپاه چنان عقده‌اي در دل شما ايجاد کرده که تنها از پس سپاه قدس برنمي‌آييد و بايد هم آن را تروريسم بدانيد.

 

** اقدام خبيثانه آمريکا نشانه حقانيت سپاه است

امام جمعه دهدشت به اقدام خبيثانه رئيس‌جمهور آمريکا و قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در ليست تروريست ها اشاره کرد و گفت : اين اقدام دولت آمريکا اهانت به ملت ايران بوده چرا که و در بين مردم محبوب است و آمريکاي جنايتکار با اين اقدام خود نمي‌تواند به عزت و عظمت اين نهاد خطاي وارد کند و مخالفت با سپاه پاسداران نشانه حقانيت اين نهاد انقلابي است .

حجت الاسلام سيد نصير حسيني آمريکا را بزرگترين تروريست جهان دانست و افزود: از آغاز قدرت يافتن دولت آمريکا تا کنون به غير از قلدري و ظلم و ستم عليه بشريت چيزي از آمريکا ديده نشد و اين کشور جنايتکار در کشورهاي مختلف اقدامات تروريستي زيادي انجام داده است .

وي گفت : آمريکاي جنايتکار در کشورهاي ويتنام ، ژاپن ، عراق، سوريه ، افغانستان ، يمن و هر منطقه ي ديگري که وارد شده اقدام به نسل‌کشي مردم کرده و مردم بي گناه کشور ژاپن را بمباران اتمي کرده است .

حسيني همچنين به اقدامات جنايتکارانه کشور آمريکا در امورات ايران اشاره کرد و افزود : امريکا قبل و بعد از انقلاب اسلامي اقدامات زيادي عليه عزت و اقتدار ايران اسلامي انجام داده است ، از جمله کودتاي ۲۸ مرداد ماه با هدف ساقط کردن دولت ايران ، حمايت از گروه منافقين و ترور ۱۷ هزار نفر از مردم و مسولان ايران و همچنين حمايت از صدام در جنگ هشت ساله دوران دفاع مقدس بوده که تا کنون در تمامي اين نقشه ها ناکام مانده است .

امام جمعه دهدشت گفت : دولت آمريکا تاکنون هزاران ميليارد دلار در منطقه هزينه کرده و با شکست مواجه شده است و يکي از نهادهايي که در تمامي صحنه ها پاي کار بوده و نقشه هاي آمريکا را نقش بر آب کرده سپاه پاسداران بود که دولت آمريکا و بر همين اساس اين نهاد انقلابي را در ليست تروريست‌ها قرار داده است .

حجت الاسلام حسيني افزود : آمريکا خود شيطان بزرگ است و در راس استکبار جهاني قرار دارد که با اين اقدام خود بر محبوبيت سپاه پاسداران بين مردم ايران و جهان افزوده است و مردم ايران هم نشان داده اند که همه ملت سپاهي هستند .

وي گفت : که اگر بخواهد قدمي جلوتر از اين حرکت تبليغاتي بر دارد جواب ملت ايران کوبنده تر از اين خواهد بود .

 

انتهای پیام/ح

 

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتبویردیتابویردیتا