پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

حمایت از طرح های تحقیقاتی مرتبط با آب و فاضلاب | بندیر نیوز

کد خبر: 16035
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۹۸ - ۲۱:۰۱

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه تاکنون کارهای پژوهشی خوبی در آب و فاضلاب استان انجام گرفته است گفت: باید از ظرفیت محققان دانشگاهی و اساتید دانشگاه‌های استان در حوزه آب و فاضلاب بهره برد و درب آب و فاضلاب استان به روی پژوهشگران باز خواهد بود.

حمایت از طرح های تحقیقاتی مرتبط با آب و فاضلاب

به گزارش بندیرنیوز؛ فیض‌الله پاسره در جمع معاونین و مدیران آبفای استان با اشاره به اهمیت مقوله تحقیق و پرزوزهش در میان کارکنان اظهار کرد: روحیه تخقیق و پژوهش می بایست هرچه بیشتر در میان کارکنان آب و فاضلاب استان تقویت و نهادینه شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد افزود:  در حال حاضر نیروهای توانمند و علمی در میان کارکنان آبفا  وجود دارد که باید  در  این زمینه پیشقدم شوند. وی با اشاره به اینکه تاکنون کارهای پژوهشی خوبی در آب و فاضلاب استان انجام گرفته است تصریح کرد:  باید از ظرفیت  محققان دانشگاهی و اساتید دانشگاه های استان  در حوزه آب و فاضلاب  بهره برد و درب آب و فاضلاب  استان به روی پژوهشگران باز خواهد بود.

پاسره با تاکید بر اینکه آب و فاضلاب استان آمادگی همکاری با محققان برجسته استانی را  در زمینه های مرتبط را دارد، یادآور شد: واحد تحقیقات شرکت باید در این زمینه با برنامه‌ریزی بیشتر ورود پیدا کند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان به ظرفیت های این شرکت در حوزه آزمایشگاه های کمی و کیفی آب و فاضلاب و محیط زیست اشاره کرد و گفت: در حال حاضر دو آزمایشگاه کاملا پیشرفته با به روزترین تجهیزات  در آبفای شهری و روستایی استان وجود ددارد که می‌تواند زمینه ساز همکاری پژوهشگران با آب و فاضلاب  باشد.

انتهای پیام/ح
نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما