پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

حبس و انفصال از خدمت در انتظار تهدیدکنندگان سلامت مردم کهگیلویه | بندیر نیوز

کد خبر: 16004
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۹۸ - ۰۸:۰۲

دادستان کهگیلویه گفت: اگر مشکلات بهداشتی کشتارگاه تا جلسه بعدی برطرف نشود پرونده کیفری برای تهدیدکنندگان سلامت مردم به جریان می‌افتد.

حبس و انفصال از خدمت در انتظار تهدیدکنندگان سلامت مردم کهگیلویه

به گزارش بندیرنیوز، فرشید روشندل در شورای سلامت شهرستان که در سالن کنفرانس فرمانداری دهدشت برگزار شده بود، اظهار داشت: به مدیران توصیه دارم حس مسؤولیت‌پذیری را بالا ببرند.

دادستان کهگیلویه تصریح کرد: همه ما یک روزی می‌رویم مردم بهترین قاضی هستند و قضاوت خواهند کرد در دوره مدیریتی فلان شخص خوب کار کرد یا نکرد روحیه طایفه‌گری داشت یا نه.

روشندل گفت: مشکل اصلی به انتصاب‌های بدون تخصص در استان برمی‌گردد؛ وقتی مدیری توانایی و تخصص دارد اما از ظرفیت او استفاده نمی‌شود و از طرفی کسی که تخصص ندارد به واسطه سیاسیون به حوزه‌ای گمارده می‌شود که ضررش متوجه مردم می‌شود.

وی، دخالت‌های بی مورد و جانبدارانه با لحاظ منفعت شخصی سیاسیون در عزل و نصب مدیران را از عوامل بروز مشکلات برشمرد و گفت: متأسفانه در انتصاب‌ها منافع شخصی گروهی و طایفه ‌ی را به عموم ترجیح می‌دهند.

دادستان کهگیلویه با بیان اینکه ثبات مدیریتی نداریم، ادامه داد: اینها مشکل‌ساز است.

وی اضافه کرد: اگر حس مسئولیت‌پذیری باشد و در کنار این به سلامت اهمیت دهیم مشکلات برطرف می‌شود.

روشندل عملکرد شهرداری و شورای پنجم را خوب ارزیابی کرد و افزود: اما ایرادات و نواقص هم وجود دارد.کارهای خوبی در کشتارگاه انجام شد اما ایرادات باقی مانده شایسته و قابل قبول نیست.

وی با اشاره به مشکلات مطرح شده در خصوص کشتارگاه گفت: همه ایرادات را اعلام جرم کنند پرونده کیفری تشکیل دهیم و رسیدگی شود.

روشندل تأکید کرد: برای سلامت مردم با کسی تعارف نداریم.

وی گفت:اگر مشکلات کشتارگاه تا شورای سلامت بعدی برقرار باشد پرونده کیفری به جریان می‌افتد که مجازات انفصال و حبس دارد.

دادستان کهگیلویه با بیان اینکه تهدید علیه بهداشت عمومی مجازات حبس و انفصال دارد، گفت: در بحث سلامت مردم با کسی تعارف نداریم.

روشندل درباره مشکلات ساماندهی بازارروز دهدشت گفت: اگر مسئله‌ای مهم است باید پیگیری شود شهرداری نامه‌ای در این زمینه به دادگستری ارسال کرد اما کسی پیگیر نشد.

وی ادامه داد: به نظر می‌رسد شاید اعضای شورای شهر در ساماندهی بازار با هم هماهنگ نباشند. اگر تصمیم یکدست بود جلسه برگزار و تکلیف موضوع مشخص شود تا اعتبار برگشت نخورد.

روشندل به ورودی‌های شهر اشاره کرد و افزود: آقای نژاد صفوی مدیر توانمندی بود به خاطر همان ضعف ثبات مدیریتی رفت و نماند.

انتهای پیام/ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما