امروز

جمعه, ۲۸ تیر , ۱۳۹۸

  ساعت

۰۱:۰۹ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش بندیرنیوز؛رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و ورزشی اظهار داشت: طی جلسات مختلف وبحث های تخصصی احیای مجدد تیم فوتبال شهرداری یاسوج به عنوان یکی از ضروریات اصلی درشهریاسوج مطرح شد.

علی اکبری تبار با اشاره به توسعه فرهنگ ورزش درجامعه افزود:ورزش با توجه به ماهیت ذاتی اش می تواند روحیه شادی ونشاط را در جامعه ومیان جوانان ایجاد کند وآنها را از سردرگمی موجود نجات دهد.

وی با بیان اینکه در دوره گذشته حذف تیم فوتبال شهرداری از دغدغه های اصلی بود، تصریح کرد: بحث هزینه های مالی تیم از جمله مشکلات اصلی دراین زمینه بود، چرا که شهرداری به عنوان اسپانسر تیم فعالیت می کرد وهمه هزینه ها بر عهده این نهاد بود.

اکبری تبار ادامه داد: مشخص نبودن ورودی وخروجی تیم وهمچنین بهره مندی بازیکنان و مربیان غیربومی از منفعت هزینه ها باعث بروز مشکلاتی در این زمینه شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و ورزشی با تاکید بر اینکه تشکیل تیم فوتبال یکی از مطالبات وضروریات شهریاسوج ومردم این شهر است خواستار تشکیل کارگروهی متشکل ازمدیران ورزش جوانان ،معاونت عمرانی، مجموعه شورا ومدیرانی که درحوزه فرهنگ ورزش هستند شد.

اکبری تباربیان کرد:درنظر گرفتن سقف معین برای هزینه های تیم، انتخاب بازیکنان وکادر بومی ومشخص بودن وضعیت ورودی وخروجی تیم باید دراین کارگروه مشخص شود.

در ادامه مسعود خوبانی ضمن ابراز رضایت از احیای مجدد تیم فوتبال شهرداری گفت:موتور محرکه توسعه پایدار نشاط اجتماعی است که باعث کاهش انحرافات می شود وامنیت اجتماعی را افزایش می دهد.

وی افزود:نشاط و شادمانی یک پدیده اجتماعی است که سلامت آحاد جامعه را به همراه دارد وبا احیای تیم فوتبال شهرداری می توان به گسترش این پدیده در مرکز استان امیدوارشد.

خوبانی با بیان اینکه انسان موجودی هدفمند است و جویای نشاط و سعادت است ادامه داد: احساس شادمانی و نشاط یکی از مهم ترین پشتوانه ها برای مقابله با معضلات وناهنجاری های اجتماعی است.

این عضو شورای شهر با اشاره به اینکه ایران در حوزه شادی در رتبه ۱۱۱ رده بندی سازمان جهانی بهداشت قرار دارد بیان کرد:افسردگی در ایران آمار نسبتاً بالایی دارد،لذا فعالیت بدنی تامین کننده بخش اساسی سلامت عمومی جامعه است.

خوبانی ادامه داد:درهمین راستا با تصمیم اعضای کمیسیون فرهنگی و شورای شهر احیای تیم فوتبال شهرداری یاسوج به عنوان محرک نشاط در دستور کار قرار گرفت.وی خواستار تشکیل کمیته ای مرکب از اعضای شورا وشهرداری برای شفاف سازی هزینه وسایر مسائل شد .

انتهای پیام/ح

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتبویردیتابویردیتا