پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

تعاونی‌ها مانع توسعه شهر یاسوج شدند | بندیر نیوز

کد خبر: 15983
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۹۸ - ۱۹:۰۴

شهردار یاسوج گفت: تعاونی‌های ۱۳ گانه یاسوج که در گذشته شکل گرفتند بیشترین خسارت را به توسعه درست شهری وارد کردند.

تعاونی‌ها مانع توسعه شهر یاسوج شدند

به گزارش بندیرنیوز، نستهن مقدم در نشست ستاد بازآفرینی شهری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شهر را شهروند می‌سازد و مسئولان هماهنگ‌کننده هستند، اظهار داشت: برای ارتقاء سطح زندگی مردم باید آنها را در همه عرصه‌های مدیریت شهری مشارکت دهیم.

 

شهردار یاسوج افزود: تعاونی‌های ۱۳ گانه یاسوج که در گذشته شکل گرفتند بیشترین خسارت را به توسعه درست شهری وارد کردند.

 

مقدم عنوان کرد: علاوه بر این، دستگاه‌های اجرایی اقدام به فروش زمین‌های خود می‌کنند و در نتیجه آن، شهروندان برای زمین‌هایی تقاضای پروانه می‌کنند که هنوز طرح تفکیک ندارند.

 

وی با بیان اینکه از حضور گردشگران در شهر یاسوج چیزی عاید این شهر نمی‌شود، گفت: در اعیاد و مناسبت‌های مختلف با ورود ۶۰۰ هزار تا حدود یک میلیون گردشگر به یاسوج روبرو هستیم اما زیرساخت‌های لازم برای اینکه این مسأله را به فرصت تبدیل کنیم ایجاد نشده است.

 

شهردار یاسوج با تاکید بر اینکه باید مدت حضور گردشگران را در شهر یاسوج افزایش دهیم تا کسبه ما رونق پیدا کنند، ابراز کرد: باید در بحث سرمایه‌گذاری در شهر یاسوج از مدل‌های موفق کشوری استفاده کرد تا مواهب خدادادی این شهر بیهوده استفاده نشود.

 

مقدم به حمل و نقل عمومی شهر یاسوج اشاره کرد و ادامه داد: حمل و نقل عمومی و زیرساخت‌های ما معیوب و فرسوده است که باید چاره‌ای برای آن اندیشیده شود.

 

انتهای پیام/ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما