پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

تشکیل ۱۴۶۱پرونده برای واحدهای صنفی متخلف در کهگیلویه و بویراحمد | بندیر نیوز

کد خبر: 16018
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۹۸ - ۰۸:۲۲

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی ۶ ماهه امسال ۱۴۶۱ پرونده برای واحدهای صنفی متخلف استان تشکیل شد.

تشکیل ۱۴۶۱پرونده برای واحدهای صنفی متخلف در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش بندیرنیوز؛ سالار حسین پور در جمع خبرنگاران از انجام ۴۱هزار و ۸۷۱ مورد بازرسی در ۶ ماهه نخست سال جاری از واحدهای صنفی استان خبر داد و افزود: طی این مدت در راستای کنترل و نظارت بر بازار در استان با انجام بازرسی‌های یاد شده تعداد۱۴۶۱پرونده تخلف برای اصناف متخلف تشکیل شد.

 

وی اظهارکرد: این بازرسی ها منجر به تشکیل ۱۴۶۱فقره پرونده تخلف صنفی به ارزش ریالی ۴۵میلیارد و ۷۱۶میلیون ریال شد که جهت رسیدگی بیشتر به مراجع ذی‌صلاح ارجاع شده است.

 

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در ۶ ماهه نخست سال‌جاری ۲۳۲۰مورد بازرسی از واحدهای نانوایی استان انجام که منجر به تشکیل ۲۵۱فقره پرونده تخلف صنفی به ارزش ریالی ۷۱۱میلیون و ۱۷۱هزار ریال شد که جهت رسیدگی بیشتر به تعزیرات حکومتی استان معرفی شد.

 

حسین پور عنوان کرد: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز، تعداد ۲۰۵۶بازرسی انجام شده و ۲۲ فقره پرونده قاچاق به ارزش ریالی ۱۰میلیون و ۳۵۲هزار ریال تشکیل و به مراجع مربوطه ارجاع شد.

 

انتهای پیام/ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما