تدوین کتاب جغرافیای استان تا پایان آبان ماه ۹۸ | فریاد لر
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
تدوین کتاب جغرافیای استان تا پایان آبان ماه ۹۸

به گزارش بندیرنیوز؛ هادی زارع پور در نشست هماهنگی برای تدوین کتاب جغرافیای استان گفت: این کتاب که در شش فصل تدوین شده که مباحث جغرافیایی، طبیعی و انسانی استان کهگیلویه و بویراحمد را تحلیل و بررسی می کند.

وی افزود: کتاب جغرافیای استان با توجه به اقلیم هر استان تدوین می شود و سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش که وظیفه تدوین کتب درسی را به عهده دارد، با توجه به کمبود مطالب علمی این کتاب، خواستار تدوین و آسیب شناسی کتاب جغرافیای استان و افزودن مطالب علمی جدید به این کتاب شد.

زارع پور با تاکید برضرورت اهمیت تدوین و آسیب شناسی کتاب جغرافیای استان و نگارش صحیح این کتاب در موضوع های محلی و منطقه ای، خواستار حمایت مسِئولان مرتبط در این خصوص شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان ادامه داد: بر اساس ارتباط موضوعی با کتاب جغرافیای استان ۲۱ دستگاه مرتبط با این کتاب شناسایی شده که تا ۲۰ آبان فرصت دارند اطلاعات تکمیلی برای تدوین این کتاب را جمع آوری کرده و دراختیار آموزش و پرورش استان قرار دهند.

زارع پور در پایان گفت: مراحل تدوین این کتاب تا پایان آبان ماه به پایان رسیده و کتاب جدید در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

 

 

انتهای پیام/ح

true
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد